reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Rodzinny ogród” - nowość w TV Puls

dodano: 2014-02-27 12:20 | aktualizacja: 2014-02-27 13:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls Wiosenne inspiracje, świetna zabawa i rodzinny relaks. W marcu 2014 roku TV Puls pokaże premierowy program lifestylowy „Rodzinny ogród”. Pasjonaci prac ogrodowych - Iza i Piotr oraz ich dzieci - w atrakcyjny sposób zaprezentują tajniki pielęgnacji domowego ogrodu. Premiera w sobotę, 15 marca br. o godzinie 8:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterem programu „Rodzinny ogród” jest sympatyczna, młoda rodzina, która czerpie przyjemność ze wspólnych prac i zabaw w ogrodzie. Małżeństwo Iza i Piotr doradzą widzom, jak wykorzystywać zieleń w dekoracji tarasów, balkonów i mieszkań, a ich dzieci – Mania z bratem Maksiem – wprowadzą dużo dziecięcej ciekawości i energii oraz zaskoczą widzów niekonwencjonalnym podejściem do tematu. W każdym odcinku cała rodzina będzie szukać ogrodniczych inspiracji i odwiedzać ciekawe miejsca, m.in. wystawy, targi i ogrody botaniczne. Bohaterowie programu podzielą się też ciekawostkami na tematy, które ułatwią prace ogrodowe oraz pozwolą na bardziej efektywne wykorzystanie własnej, zielonej przestrzeni. W najbliższym czasie zostanie uruchomiona dedykowana programowi strona internetowa rodzinnyogrod.tvpuls.pl.

TV Puls wyemituje 10 półgodzinnych odcinków programu. Premiera w sobotę, 15 marca br. Premierowe odcinki będą emitowane w każdą sobotę o godz. 8:00. Producentem programu jest firma Marimaks Media. Partnerami programu są firmy: COMPO, Marolex i Fiskars.

„Rodzinny ogród” - emisja w soboty (od 15 marca 2014 roku) o 8:00, powtórki w niedziele o 7:00 i piątki o 6:00 w TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...