reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Rodzinny ogród” - nowość w TV Puls

dodano: 2014-02-27 12:20 | aktualizacja: 2014-02-27 13:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls Wiosenne inspiracje, świetna zabawa i rodzinny relaks. W marcu 2014 roku TV Puls pokaże premierowy program lifestylowy „Rodzinny ogród”. Pasjonaci prac ogrodowych - Iza i Piotr oraz ich dzieci - w atrakcyjny sposób zaprezentują tajniki pielęgnacji domowego ogrodu. Premiera w sobotę, 15 marca br. o godzinie 8:00.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Bohaterem programu „Rodzinny ogród” jest sympatyczna, młoda rodzina, która czerpie przyjemność ze wspólnych prac i zabaw w ogrodzie. Małżeństwo Iza i Piotr doradzą widzom, jak wykorzystywać zieleń w dekoracji tarasów, balkonów i mieszkań, a ich dzieci – Mania z bratem Maksiem – wprowadzą dużo dziecięcej ciekawości i energii oraz zaskoczą widzów niekonwencjonalnym podejściem do tematu. W każdym odcinku cała rodzina będzie szukać ogrodniczych inspiracji i odwiedzać ciekawe miejsca, m.in. wystawy, targi i ogrody botaniczne. Bohaterowie programu podzielą się też ciekawostkami na tematy, które ułatwią prace ogrodowe oraz pozwolą na bardziej efektywne wykorzystanie własnej, zielonej przestrzeni. W najbliższym czasie zostanie uruchomiona dedykowana programowi strona internetowa rodzinnyogrod.tvpuls.pl.

TV Puls wyemituje 10 półgodzinnych odcinków programu. Premiera w sobotę, 15 marca br. Premierowe odcinki będą emitowane w każdą sobotę o godz. 8:00. Producentem programu jest firma Marimaks Media. Partnerami programu są firmy: COMPO, Marolex i Fiskars.

„Rodzinny ogród” - emisja w soboty (od 15 marca 2014 roku) o 8:00, powtórki w niedziele o 7:00 i piątki o 6:00 w TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

385 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...