reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Streaming wideo w WiMP

dodano: 2014-03-01 17:18 | aktualizacja: 2014-03-01 17:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: nc+

WiMP Od poniedziałku, 24 lutego br. muzyczny serwis WiMP wprowadził nową wersję aplikacji działającej w środowisku Android. Fundamentalną zmianą jest pojawienie się w niej sekcji Hot New Videos, w której znajdować się będą m.in. ekskluzywne materiały video z koncertów, wywiady z gwiazdami oraz teledyski. - Jest to pierwszy krok na drodze do przedefiniowania sposobu korzystania ze strumieniowanych treści muzycznych - czytamy w komunikacie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Od tej pory mówiąc streaming muzyki będziemy mieli na myśli nie tylko możliwość słuchania jej zawsze i wszędzie ale także najwyższy stopień kontaktu z materiałami audiowizualnymi - powiedział Adrian Ciepichał, dyrektor polskiego oddziału WiMP. - Chcemy dostarczać fanom muzyki jak najwięcej treści, które ich inspirują i interesują a więc: dźwięk, obraz oraz informacje redakcyjne - dodał.

W nowej aplikacji na urządzenia działające w środowisku Android pojawi się także Equalizer, funkcję umożliwiającą korekcję dźwięku poprzez tłumienie lub podbijanie określonych pasm częstotliwości. Zmianie uległ także wygląd - po lewej stronie dodano menu ułatwiające obsługę aplikacji.

Zarówno Hot New Videos jak i Equalizer pojawią się wkrótce także w aplikacjach działających w środowisku iOS oraz Windows Phone a także w aplikacji desktopowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Pro

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

990 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...