reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Adventure TV w ofercie „przynajmniej jednej platformy”

dodano: 2014-03-05 04:55 | aktualizacja: 2014-03-05 06:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Adventure TV - Start kanału Adventure TV w połowie 2014 roku u najlepszych operatorów kablowych oraz przynajmniej w 1 platformie satelitarnej - poinformował nadawca na profilu Adventure TV na portalu społecznościowym Facebook. - Kanał Adventure będzie telewizją premium - kodowaną i bez reklam - czytamy na profilu stacji. Przypomnijmy, iż drugi kanał tego nadawcy (spółki Michał Winnicki Entertainment ze Szczecina) - muzyczno-rozrywkowy Power TV dostępny jest w niekodowanym przekazie satelitarnym. Stacja znajduje się na listach platform nc+ i Orange TV (więcej tutaj), natomiast abonenci Cyfrowego Polsatu muszą sami ją wyszukać. Dodajmy, iż TVN, jeden z właścicieli nc+, jest już partnerem technologicznym Power TV. Czy będzie także Adventure TV?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TVN zapewnia Power TV między innymi usługę transmisji satelitarnej, enkodowanie sygnału MPEG-4 oraz kolokację serwerów emisyjnych.

- Wybraliśmy TVN jako partnera technologicznego ze względu na najwyższej jakości obsługę i wsparcie, jakich nie były nam w stanie zaproponować żaden inny operator satelitarny z zagranicy. Umowę z TVN podpisaliśmy na czas nieograniczony i liczę na udaną, wieloletnią współpracę. TVN to w Polsce synonim telewizji wysokiej jakości i wraz z całym naszym zespołem dołożę wszelkich starań, aby kanał Power TV prezentował również wysoki poziom realizacji - powiedział w listopadzie 2013 roku (więcej tutaj) Michał Winnicki, prezes zarządu Power TV.

Z komentarzy na profilu Adventure TV wynika, że nadawca negocjuje także z Cyfrowym Polsatem.

Kiedy kanał może wystartować, przed czy po tegorocznych wakacjach? - To zależy od operatorów. Technicznie jesteśmy w stanie rozpocząć emisję nawet w marcu - poinformował nadawca na profilu Power TV na portalu społecznościowym Facebook.

Przypomnijmy, iż niekodowane testy Adventure TV były prowadzone we wrześniu 2012 roku (więcej tutaj), przez krótki czas (więcej tutaj i tutaj), z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E. Na antenie stacji emitowane były wtedy magazyny, których producentem jest spółka Michał Winnicki Entertainment, m.in. „Darz bór”, „High score” i program o pracy policjantów z drogówki. Testy zostały jednak szybko zakończone, a nadawca nie ujawniał szczegółów związanych z tym projektem.

W listopadzie 2013 roku spółka Michał Winnicki Entertainment uruchomiła muzyczno-rozrywkowy kanał Power TV (Power TV HD) (więcej tutaj i tutaj). Jednocześnie nadawca zaprzeczył, że rezygnuje z projektu pod nazwą Adventure TV (więcej tutaj): - Projekt aktualny, ale nie możemy udzielić komentarza. Teraz skupiamy się na promocji Power TV - poinformował wtedy na profilu Power TV na portalu społecznościowym Facebook.

W styczniu 2014 roku poinformowano, że start Adventure TV planowany jest jeszcze w tym roku (więcej tutaj). Pod koniec lutego br. zaprezentowano natomiast logo stacji (więcej tutaj).

Profil kanału Adventure TV na portalu społecznościowym Facebook:
https://www.facebook.com/pages/Adventure/579678645458971?fref=ts


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...