reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls i PULS 2 z testami HbbTV w DVB-T

dodano: 2014-03-06 10:05 | aktualizacja: 2014-03-06 10:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: hbbtv.pl

TV Puls W środę, 5 marca 2014 w kanałach TV Puls i PULS 2 nadawanych w ramach naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T włączona została sygnalizacja HbbTV. Na razie są to tylko testy i widzowie nie mają dostępu do treści HbbTV (na ekranie nie widać czerwonej kropki charakterystycznej dla tego typu usługi). Jednak sam fakt włączenia sygnalizacji oznacza, że Telewizja Puls planuje udostępnić swoim widzom telewizję hybrydową w standardzie HbbTV.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak podaje hbbtv.pl, testową aplikację HbbTV dla Telewizji Puls dostarczyła ta sama firma, która we współpracy z firmą Manta przygotowała Portal Smart TV dla odbiornika DVB-T Manta HBB01 z aplikacjami telewizyjnymi: Strefa VOD, RMFon, Prognozą Pogody oraz grami w HbbTV.

- Rozpoczęcie testów HbbTV przez Telewizję Puls to dobry znak dla przyszłości interaktywnej telewizji hybrydowej w Polsce. Mam nadzieję, że wkrótce na kanałach TV Puls oraz PULS 2 pojawią się serwisy HbbTV z interaktywnymi treściami od TV Puls, a tym samym rozpocznie się współzawodnictwo pomiędzy Telewizją Polską, Eską TV i Telewizją Puls w zakresie dostarczania widzom ciekawych usług interaktywnych w DVB-T - powiedział Paweł Tutka, ekspert ds. telewizji hybrydowej i Smart TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...