reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wojownicze Żółwie Ninja” w kanale PULS 2

dodano: 2014-03-06 17:27 | aktualizacja: 2014-03-06 17:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 W poniedziałek, 3 marca br. PULS 2 rozpoczął emisję „Wojowniczych Żółwi Ninja”. Ta kultowa animacja pojawiła się w bloku produkcji Nickelodeon, obok takich seriali, jak „SpongeBob Kanciastoporty” i „Hej Arnold!” (więcej tutaj). Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 13:00 w kanale PULS 2.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wiosennej ramówce kanału PULS 2, w ramach pasma „Junior TV” (od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-19:00) pojawił się blok animacji Nickelodeon, a wśród nich legendarny serial „Wojownicze Żółwie Ninja”. Nowe odcinki w zabawny sposób przedstawiają losy niecodziennych Żółwi. Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello są zgranym zespołem, który wyćwiczył się we wschodniej sztuce walki - ninjutsu. Ich trenerem jest mistrz Splinter – zmutowany szczur, który ich wychował. 16 letnia April O’Neil jest z kolei pośrednikiem pomiędzy ich naturalnym środowiskiem ulokowanym w podmiejskich kanałach, a cudownym i jednocześnie wrogim światem Nowego Jorku. Nastoletnie Żółwie stawiają czoła licznym wrogom, a w wolnym czasie zajadają się ukochaną pizzą. W nowych odcinkach „Wojowniczych Żółwi Ninja”, bohaterowie zaczynają rozumieć sens swojego istnienia. Odkrywają swoje przeznaczenie - zostali stworzeni do roli bohaterów.

„Wojownicze Żółwie Ninja” - emisja od poniedziałku do piątku o 13:00 w kanale PULS 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...