reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co w ofercie TVP Rozrywka International?

dodano: 2014-03-07 12:03 | aktualizacja: 2014-03-07 12:18
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Wirtualnemedia.pl

TVP Rozrywka International Telewizja Polska ujawniła logo i ramówkę nowego kanału TVP Rozrywka International, podaje serwis Wirtualnemedia.pl. Będzie on oferował polskim widzom na całym świecie głównie polskie programy rozrywkowe i popularne polskie seriale. TVP finalizuje pierwsze umowy na dystrybucję stacji w Stanach Zjednoczonych. Od ich podpisania zależy termin jej startu. Pierwsze wzmianki na temat nowego kanału pojawiły się na koniec stycznia br. (więcej tutaj), kolejne w marcu (więcej tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Niezwłocznie po parafowaniu pierwszych umów przez stronę amerykańską podamy dokładny termin startu kanału TVP Rozrywka International i pozostałe szczegóły techniczne - informuje Wirtualnemedia.pl biuro prasowe TVP.

W ramówce TVP Rozrywka International znajdą się takie seriale, jak „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Rodzinka.pl”, „Barwy szczęścia” czy „Ojciec Mateusz”, nowa produkcja Dwójki „Na sygnale” czy paradokumentalna „Szkoła życia”. Spośród pozycji rozrywkowych na antenie nowej stacji nadawane będą m.in. kabaretowe show „Dzięki Bogu już weekend” i „Mazurska noc kabaretowa”. Pojawią się w niej też koncerty muzyki alternatywnej w cyklu „Młoda Kultura” oraz koncerty muzyki popularnej w cyklu „Made in Polska”. Kanał będzie emitować również magazyny „SOS dla 4 łap”, „Okrasa łamie przepisy” czy „Makłowicz w podróży”.

W Polsce kanał TVP Rozrywka International nie będzie dostępny. W pierwszej kolejności ofertę jego rozpowszechniania otrzymać mają komercyjni operatorzy telewizyjni w Australii i Ameryce Północnej, później dystrybucja rozszerzy się na inne regiony świata.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...