reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Eutelsat Americas zamiast meksykańskiego Satmex

dodano: 2014-03-08 15:58 | aktualizacja: 2014-03-08 18:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: eutelsat

eutelsat_logo_good.jpg Powstał zupełnie nowy operator satelitarny - Eutelsat Americas, a wszystko po tym, jak Eutelsat oznajmił o integracji meksykańskiego Satmex w ramach grupy. Dlatego przemianowano go na Eutelsat Americas. Satmex jest znaczącym dostawcą usług satelitarnych w Ameryce Północnej i Południowej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stowarzyszając 180 ekspertów z branży, z siedzibą w Meksyku i uplinkami w Hermosillo i Meksyku, Eutelsat Americas jest kluczową platformą dla wzrostu w całym regionie. W ramach ogólnoświatowej grupy operatora Eutelsat umożliwi to oferowanie szerokiej gamy usług wideo, transmisji danych telekomunikacyjnych i szerokopasmowych dla klientów na całym świecie.

Eutelsat w komunikacie na temat zmiany nazwy Satmex na Eutelsat Americas wskazuje na hasło:
Eutelsat: one company, one strategy and one unified brand.

Eutelsat Americas uzupełni działania handlowe spółki Eutelsat America Corp. z siedzibą w Waszyngtonie, która powstała 10 lat temu, budując markę i jej dobrą reputację, zwłaszcza w relacjach rządowych. Dyrektorem generalnym Eutelsat Americas został Patricio Northland. Eutelsat Americas będzie działać jako spółka zależna w całości od Eutelsatu.

- Zmiana nazwy ... odzwierciedla cel Eutelsatu, by konsekwentnie używać nazwy Eutelsat na wszystkich rynkach, co jest podstawą naszych wysiłków w celu stworzenia jednorodnej, globalnej obecności - powiedział Michel de Rosen, prezes i dyrektor generalny Eutelsatu.

Istotne jest, że nazwy satelitów Satmex obecnie pracujących na orbicie, także satelitów budowanych w przyszłości, również  będą dostosowane do nazwy Eutelsat. Działania marketingowe, reklamowe oraz dotyczące interakcji na klientów zostały zaprojektowane w celu odzwierciedlenia rozszerzonej marki Eutelsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy satelitarni


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...