reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kwiecień w HBO, HBO2 i HBO Comedy

dodano: 2014-03-12 09:52 | aktualizacja: 2014-03-12 10:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: HBO Polska

HBO W kwietniu 2014 roku kanały HBO, HBO HD, HBO2, HBO2 HD, HBO Comedy i HBO Comedy HD proponują swoim widzom szczególnie takie pozycje jak: „Uśmiech Mony Lisy”, „Rachuba świata”, „Mike Tyson szczery do bólu”, „Gwiazda rocka”, „Żądza bankiera”, „Gra o tron” (sezon 4.), „Call Girl”, „Walka o dom”, „Tajemnica Westerplatte”, „Duża ryba”, „Czarna ryba”,„Bez hamulców”, „Smerfy 2”, „Prawie idealny”, „Ja'mie: Uczennica szkoły prywatnej”, „Ucieczka z Korei Północnej”, „Niedobre przeczucia”, „Jeszcze większe dzieci”, „Dolina Krzemowa”, „Spojrzenia”, „Jak zdrówko?”, „Detektyw” i koncert P!nk.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2014 roku w HBO, HBO HD, HBO2, HBO2 HD, HBO Comedy i HBO Comedy HD:

„Uśmiech Mony Lisy”
premiera: 1 kwietnia 2014 roku w HBO i HBO HD

Julia Roberts w roli postępowej nauczycielki, która w ekskluzywnej szkole dla dziewcząt, próbuje zaszczepiać nowe poglądy i poszerzać horyzonty intelektualne swoich podopiecznych.

„Rachuba świata”
premiera: 3 kwietnia 2014 roku w HBO i HBO HD

Oparte na bestsellerowej książce, pasjonujące kino biograficzne, którego bohaterami są genialni uczeni: matematyk Carl Friedrich Gauss oraz geograf i podróżnik Aleksander von Humboldt.

„Mike Tyson szczery do bólu”
premiera 4 kwietnia 2014 roku w HBO i HBO HD

Wyreżyserowane przez Spike’a Lee satyryczny występ Mike’a Tysona, którego tematem jest życie słynnego boksera; odważnie, z humorem i szczerze do bólu.

„Gwiazda rocka”
premiera: 5 kwietnia 2014 roku w HBO Comedy i HBO Comedy HD

Mark Wahlberg i Jennifer Aniston w zwariowanej komedii o niepozornym, ale utalentowanym muzyku, który z dnia na dzień zostaje gwiazdą rocka.

„Żądza bankiera”
premiera: 6 kwietnia 2014 roku w HBO i HBO HD

Elektryzujące kino w reżyserii nagrodzonego Oscarem Costy-Gavrasa; nowy szef dużego banku rozpoczyna ryzykowną grę, by zapobiec przejęciu firmy.

„Gra o tron” 4
emisja: w poniedziałki, od 7 kwietnia 2014 roku o 22:00 w HBO i HBO HD

Czwarty sezon bijącego rekordy popularności serialu produkcji HBO - ekranizacji bestsellerowej sagi George’a R.R. Martina „Pieśni lodu i ognia”.

„Call Girl”
premiera: 8 kwietnia 2014 roku w HBO i HBO HD

Nawiązujący do prawdziwych wypadków film o młodej dziewczynie do towarzystwa, która staje się świadkiem rozgrywek na szczytach władzy.

„Walka o dom”
premiera 11 kwietnia 2014 roku w HBO i HBO HD

Właściciel sprzedanego na aukcji domu terroryzuje jego nowych mieszkańców. Mężczyzna stopniowo zamienia ich życie w koszmar.

„Tajemnica Westerplatte”
premiera: 13 kwietnia 2014 roku w HBO i HBO HD

Kontrowersyjne spojrzenie na historię pierwszych dni drugiej wojny światowej; polski obraz w gwiazdorskiej obsadzie - Michał Żebrowski, Robert Żołędziewski, Jan Englert Englert, Piotr Adamczyk, Borys Szyc.

„Duża ryba”
premiera: 15 kwietnia 2014 roku w HBO i HBO HD

Opowieść o synu, który powraca do rodzinnego domu, by pojednać się z umierającym ojcem; czarujący baśniowym klimatem I surrealistyczną poetyką film Tima Burtona.

„Czarna ryba”
premiera: 16 kwietnia 2014 roku w HBO2 i HBO2 HD

Wstrząsający dokument opowiadający o piekle, jakiego doświadczają przetrzymywane w niewoli zwierzęta. Nominacja do BAFTY i głównej nagrody na festiwalu w Sundance.

„Bez hamulców”
premiera: 18 kwietnia 2014 roku w HBO i HBO HD

Wilee to kurier rowerowy z Nowego Jorku, który stara się za wszelką cenę dostarczać przesyłki na czas; będzie musiał jednak przeciwstawić się psychopatycznemu policjantowi.

„Smerfy 2”
premiera: 20 kwietnia 2014 roku w HBO i HBO HD

Rozgrywająca się w Paryżu, druga część pełnometrażowej opowieści o przesympatycznych niebieskich stworkach, które znów muszą przeciwstawiać się Gargamelowi.

P!nk
premiera: 21 kwietnia 2014 roku w HBO2 i HBO2 HD

Koncert w Melbourne - pełen teatralnych efektów, akrobacji i silnych emocji, widowiskowy koncert amerykańskiej wokalistki Pink, zarejestrowany w Melbourne.

„Prawie idealny”
premiera: 22 kwietnia 2014 roku w HBO i HBO HD

Duńska komedia o perypetiach Anny, singielki, której sytuacja życiowa i uczuciowa komplikuje się już po tym, jak postanawia poddać się metodzie in vitro

„Ja'mie: Uczennica szkoły prywatnej”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 22 kwietnia 2014 roku) o 20:10 w HBO Comedy i HBO Comedy HD

Serial komediowy o nastoletniej Ja’mie, która chce za wszelką cenę zdobyć tytuł królowej gimnazjum; pomysłodawcą serialu i odtwórcą tytułowej roli Ja’mie jest australijski komik Chris Lilley.

„Ucieczka z Korei Północnej”
premiera: 23 kwietnia roku w HBO2 i HBO 2 HD

Opowieść o zdesperowanych obywatelach Korei Północnej, którzy dla wolności gotowi są na każde poświęcenie.

„Niedobre przeczucia”
premiera: 25 kwietnia 2014 roku w HBO i HBO HD

Odnosząca sukcesy kobieta zaczyna podejrzewać, że nowa żona jej byłego męża stanowi zagrożenie dla ukochanej córki.

„Jeszcze większe dzieci”
premiera: 27 kwietnia 2014 roku w HBO i HBO HD

Kontynuacja komedii z Adamem Sandlerem; Lenny powraca do rodzinnego miasteczka, gdzie jego dzieci mają spędzać beztroskie dzieciństwo.

„Dolina Krzemowa”
emisja: w poniedziałki (od 28 kwietnia 2014 roku) o 23:30 w HBO i HBO HD

Nowy serial komediowy HBO o świecie startupów, technologicznych innowacji i społecznie nieprzystosowanych młodych programistach; jego twórcą jest Mike Judge (Beavis i Butt-head), który przez wiele lat pracował w Dolinie Krzemowej.

„Spojrzenia”
kontynuacja: w poniedziałki o 23:00 w HBO i HBO HD

Osadzony we współczesnym San Francisco, nowy serial HBO; słodko-gorzka opowieść o perypetiach trójki zaprzyjaźnionych gejów - ich wzlotach i upadkach, marzeniach i lękach (więcej tutaj).

„Jak zdrówko?”
emisja: w poniedziałki o 23:30 w HBO i HBO HD

Siostra Didi Ortley zaczyna pracę na oddziale geriatrii dla kobiet; serial komediowy produkcji HBO, w którym nie brakuje czarnego humoru, ale i refleksji na temat przemijania.

„Detektyw” - maraton
emisja: 19 kwietnia 2014 roku - odcinki 1-4 kolejno o: 00:00; 1:00; 1:55; 2:50, 20 kwietnia 2014 roku - odcinki 5-8 kolejno o: 00:40; 1:35; 2:30; 3:20 w HBO2 i HBO2 HD

HBO2 (HBO2 HD) zaprasza na maraton z serialem „Detektyw”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...