reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bisiorek szefem nowego kanału muzycznego Polsatu

dodano: 2014-03-13 17:18 | aktualizacja: 2014-03-14 10:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polsat/satkurier.pl

logo polsat Telewizja Polsat nawiązała współpracę z Marcinem Bisiorkiem, który będzie pełnił funkcję szefa nowego kanału muzycznego nadawcy (więcej tutaj). Na razie nie są znane jednak szczegóły dotyczące tego projektu. Przypomnijmy, iż spółka pracuje jeszcze nad drugim kanałem muzycznym - Disco Polo Music (Polsat Disco Polo Music) (więcej tutaj, tutaj i tutaj). Ponadto jeszcze w tym roku nadawca uruchomi kanał Polsat Film 2.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Dotychczas Telewizja Polsat koncentrowała się na realizacji pojedynczych wydarzeń muzycznych, takich jak Sopot TOPtrendy Festival, czy imprezy sylwestrowe organizowane w największych polskich miastach. Wprowadzenie do oferty kanału muzycznego jest odpowiedzią na potrzeby widowni, rosnące zainteresowanie widzów tą dziedziną i jest kolejnym krokiem w konsekwentnym rozwoju oferty programowej dla całej rodziny Grupy Polsat i budowania naszej pozycji w każdym istotnym segmencie rynku - informuje nadawca.

Telewizja Polsat ma już w swojej ofercie kanały m.in lifestylowe dla kobiet i mężczyzn, informacyjne, biznesowy, filmowe, kilka kanałów sportowych, kanał dla najmłodszych, kulinarny, historyczny i przyrodniczy. Kanał muzyczny ma stanowić uzupełnienie portfolio kanałów Grupy Polsat.

- Postępująca fragmentaryzacja rynku sprzyja powstawaniu coraz szerszej oferty kanałów tematycznych, a Telewizja Polsat chce być obecna w każdym istotnym segmencie rynku telewizyjnego. Obserwowaliśmy więc od lat utrzymującą się popularność stacji muzycznych i stąd decyzja o uruchomieniu nowego kanału. Obecność Marcina Bisiorka gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość naszemu projektowi - powiedział Maciej Stec, członek zarządu Telewizji Polsat.

Marcin Bisiorek przez wiele lat był związany z Radiem Eska i Eska Rock. Jest absolwentem wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W latach 1993 był DJ-em i szefem muzycznym Radia Manhattan, od 2001 związany z Radiem Eska, początkowo jako szef muzyczny i DJ w Radio Eska Łódź, od 2001 od 2008 dyrektor programowy Radio Eska, od 2006 jednocześnie dyrektor muzyczny sieci Eska. W latach 2008-2013 DJ i dyrektor programowy Radia Eska Rock.

Przypomnijmy, iż w początkach platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat, znanej wtedy jako Polsat 2 Cyfrowy, Polsat miał w swoim portfolio własne kanały tematyczne (początkowo tworzone wspólnie z ATV), w tym także muzyczny - Muzyczny Relaks (początkowo Relaks), który w swojej ramówce miał pasma z muzyką rozrywkową i popularną, w tym disco polo. Ponadto były to Formuła 1 (potem On), Dla Ciebie (Ona), Smyk (Junior), Komedia, Info Dokument, Teleuniwersytet i Filmax, który dzielił pasmo z Juniorem. Kanały te jednak zakończyły swoją emisję.

Aktualizacja

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, Marcin Bisiorek zostanie szefem stacji pod roboczą nazwą P-Music.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...
reklama