reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stopklatka TV: 61 mln zł dla Emitela za MUX 1

dodano: 2014-03-16 19:30 | aktualizacja: 2014-03-16 20:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Stopklatka S.A.

Stopklatka TV Zarząd spółki Stopklatka S.A. poinformował o podpisaniu 14 marca 2014 roku umowy o współpracy pomiędzy spółką a firmą Emitel Sp. z o.o., której łączna szacowana wartość w przewidywanym okresie obowiązywania wynosi 61 305 tys. zł. Przedmiotem niniejszej umowy jest świadczenie przez firmę Emitel na rzecz spółki pełnej usługi nadawczej w standardzie DVB-T w celu rozpowszechniania kanału Stopklatka TV w multipleksie pierwszym (MUX 1). Umowa została zawarta na czas określony od dnia 15 marca 2014 roku do 29 października 2023 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Łączna odpowiedzialność odszkodowawcza (kontraktowa i deliktowa) każdej ze stron, w tym z tytułu kar umownych, ograniczona jest do wysokości wynagrodzenia jakie spółka powinna zapłacić na rzecz firmy Emitel za okres 36 miesięcy obowiązywania umowy (nie dotyczy to szkody wyrządzonej z winy umyślnej).

Kryterium uznania niniejszej umowy za istotną stanowi fakt, iż łączna szacunkowa wartość świadczeń z niej wynikających w ciągu pięciu lat może przekroczyć kwotę 20 proc. przychodów netto Stopklatka S.A. ze sprzedaży za okres ostatnich czterech kwartałów obrotowych.

Kanał Stopklatka TV od 15 marca 2014 roku dostępny jest m.in. w ramach multipleksu pierwszego, na platformach satelitarnych Cyfrowy Polsat i nc+ oraz dla większości abonentów telewizji kablowych w Polsce (więcej tutaj). Za projektem stoją spółki Agora i Kino Polska TV (więcej tutaj, tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...