reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkanocna oferta teleTOON+ i MiniMini+

dodano: 2014-03-18 15:50 | aktualizacja: 2014-03-18 16:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: CANAL+ Cyfrowy

TeleTOON+ HD W Poniedziałek Wielkanocny (21 kwietnia br.) stacja MiniMini+ (MiniMini+ HD) pokaże film „Franklin i Przyjaciele - podwodna wyprawa”, który zabiera maluchy w podróż łodzią podwodną. Podczas wyprawy dzieci poznają życie dna oceanu, zobaczą piękne rośliny i fascynujące stworzenia zamieszkujące wodne głębiny. Wspólnie z Franklinem, Misiem i Panem Żółwiem przeżyją wiele niesamowitych przygód, a na swojej drodze spotkają nowych przyjaciół i wezmą udział w prawdziwej akcji ratunkowej. Film bawi, uczy oraz zachęca maluchy do poznawania świata.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla nieco starszych widzów na Poniedziałek Wielkanocny teleTOON+ (teleTOON+ HD) przygotował dwa filmy. O godzinie 9:50 stacja pokaże pełen humoru, zabawnych zdarzeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji film „Kocia Ferajna”. Produkcja została zrealizowany w oparciu o kultowy serial „Top Cat”, emitowany w Polsce jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku. Znany starszej widowni, pamiętany z dzieciństwa Tolek Cacek znów wraca do gry i z pewnością nie zawiedzie swoich fanów! Z kolei o 13:35 widzowie stacji będą mogli obejrzeć kinową wersję filmu o chłopcu, który dorośnie, kiedy naprawdę będzie na to gotowy. Tytułowy Titeuf stał się postacią kultową za sprawą komiksów i serialu emitowanego w wielu krajach świata. Titeuf ma osiem lat i jego życie, jak każdego ośmiolatka, wcale nie jest takie łatwe jak mogliby sądzić dorośli. Dodatkowo dorośli uprzykrzają je jak mogą i niepotrzebnie komplikują sprawy zupełnie proste... Titeuf został stworzony w 1990 roku przez szwajcarskiego rysownika komiksów Zepa, którego zainspirowały wspomnienia z własnego dzieciństwa.

„Franklin i Przyjaciele - podwodna wyprawa” - emisja w poniedziałek, 21 kwietnia 2014 roku o 14:35 w MiniMIni+ i MiniMini+ HD.  „Kocia Ferajna” - emisja w poniedziałek, 21 kwietnia 2014 roku o 9:50, „Titeuf” - emisja w poniedziałek, 21 kwietnia 2014 roku o 13:35 w teleTOON+ i teleTOON+ HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...