reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wielkanocna oferta teleTOON+ i MiniMini+

dodano: 2014-03-18 15:50 | aktualizacja: 2014-03-18 16:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: CANAL+ Cyfrowy

TeleTOON+ HD W Poniedziałek Wielkanocny (21 kwietnia br.) stacja MiniMini+ (MiniMini+ HD) pokaże film „Franklin i Przyjaciele - podwodna wyprawa”, który zabiera maluchy w podróż łodzią podwodną. Podczas wyprawy dzieci poznają życie dna oceanu, zobaczą piękne rośliny i fascynujące stworzenia zamieszkujące wodne głębiny. Wspólnie z Franklinem, Misiem i Panem Żółwiem przeżyją wiele niesamowitych przygód, a na swojej drodze spotkają nowych przyjaciół i wezmą udział w prawdziwej akcji ratunkowej. Film bawi, uczy oraz zachęca maluchy do poznawania świata.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla nieco starszych widzów na Poniedziałek Wielkanocny teleTOON+ (teleTOON+ HD) przygotował dwa filmy. O godzinie 9:50 stacja pokaże pełen humoru, zabawnych zdarzeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji film „Kocia Ferajna”. Produkcja została zrealizowany w oparciu o kultowy serial „Top Cat”, emitowany w Polsce jeszcze w latach 80. ubiegłego wieku. Znany starszej widowni, pamiętany z dzieciństwa Tolek Cacek znów wraca do gry i z pewnością nie zawiedzie swoich fanów! Z kolei o 13:35 widzowie stacji będą mogli obejrzeć kinową wersję filmu o chłopcu, który dorośnie, kiedy naprawdę będzie na to gotowy. Tytułowy Titeuf stał się postacią kultową za sprawą komiksów i serialu emitowanego w wielu krajach świata. Titeuf ma osiem lat i jego życie, jak każdego ośmiolatka, wcale nie jest takie łatwe jak mogliby sądzić dorośli. Dodatkowo dorośli uprzykrzają je jak mogą i niepotrzebnie komplikują sprawy zupełnie proste... Titeuf został stworzony w 1990 roku przez szwajcarskiego rysownika komiksów Zepa, którego zainspirowały wspomnienia z własnego dzieciństwa.

„Franklin i Przyjaciele - podwodna wyprawa” - emisja w poniedziałek, 21 kwietnia 2014 roku o 14:35 w MiniMIni+ i MiniMini+ HD.  „Kocia Ferajna” - emisja w poniedziałek, 21 kwietnia 2014 roku o 9:50, „Titeuf” - emisja w poniedziałek, 21 kwietnia 2014 roku o 13:35 w teleTOON+ i teleTOON+ HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

549 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...