reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Rozrywka International od 26.03. Co w ramówce?

dodano: 2014-03-19 10:55 | aktualizacja: 2014-03-20 14:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl/TVP

TVP Rozrywka International Nowy, wyspecjalizowany kanał TVP Rozrywka International ma wystartować 26 marca 2014 roku. – Kanał ma wystartować planowo 26 marca, ale – jak zastrzegamy – data ta nie jest jeszcze potwierdzona przez stronę amerykańską. Początkowo będzie on dostępny w sieci Dish Network w USA – poinformowało redakcję satkurier.pl Centrum Informacji TVP. Warto dodać, że w pakiecie Dish Network dla Polaków jest już kanał TVP INFO (więcej tutaj), nie ma za to kanału TVP Polonia. Polski pakiet Premium w Dish Network kosztuje 29,99 dol./miesięcznie (ok. 92 zł za 8 kanałów), a polski pakiet Super 34,99 dol./miesięcznie (ok. 107 zł za 11 kanałów).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVP Rozrywka International będzie oferował przede wszystkim premierowo polskie programy rozrywkowe i seriale polskim widzom na całym świecie. W pierwszej kolejności ofertę jego rozpowszechniania otrzymają komercyjni operatorzy telewizyjni w Australii i Ameryce Północnej, później dystrybucja rozszerzy się na inne regiony świata. W Polsce TVP Rozrywka International nie będzie dostępny.

Przez cały tydzień TVP Rozrywka International zaprasza na spotkanie z najnowszymi produkcjami TVP, których nie znajdzie się na żadnej innej antenie. Specjalnie dedykowany Polakom za granicą program wprowadzi dobry nastrój do polskich domów. Program jest kierowany do całej gamy polskich odbiorców w wieku od 16 do 60 lat.W ciągu całego tygodnia towarzyszyć nam będzie wyjątkowa polska rodzina Boskich. Radości i problemy współczesnej rodziny w przezabawnej otoczce serialu komediowego „Rodzinka.pl”. A od poniedziałku do środy podwójna dawka „Barw szczęścia” – telenoweli, uwielbianej przez widzów, o czym świadczą zdobyte przez 4 lata z rzędu „Telekamery”. W poniedziałki nowe odcinki hitu kryminalnego - „Komisarz Alex”, którego głównym bohaterem jest detektyw na czterech łapach, ulubieniec wydziału kryminalnego. We wtorki wycieczka do Sandomierza śladami „Ojca Mateusza”. Każdy polubi detektywa, który z właściwym sobie wdziękiem i opanowaniem potrafi zawstydzić tamtejszych policjantów. W ofercie programowej TVP Rozrywka International nie może zabraknąć hitu Telewizji Polskiej, serialu, który od lat bije rekordy oglądalności – „M jak miłość”. Odwiedziny u rodziny Mostowiaków w każdy czwartek i piątek. W amerykańskim prime time znajdzie się premierowa produkcja Telewizji Polskiej „Na sygnale” - serial ukazujący pracę ratowników medycznych ze szpitala w Leśnej Górze. W tej samej placówce toczy się akcja innego serialu - „Na dobre i na złe”, którego najnowsze odcinki widzowie będą mogli zobaczyć w każdą środę. Natomiast w czwartek i piątek TVP Rozrywka International zaprasza na serial paradokumentalny „Szkoła życia”, którego tematyka koncentruje się wokół problemów wieku dojrzewania.

TVP Rozrywka International to także pokaźna porcja doskonałych programów rozrywkowych, wśród których: „Młoda Kultura”, koncerty twórców muzyki alternatywnej, „Made in Polska” – audycje promujące muzykę popularną oraz „Art Noc”, wybrane najlepsze propozycje z gatunków: rock, jazz i reggae.

Natomiast audycje kabaretowe takie jak: premierowe „Dzięki Bogu już weekend” czy „Mazurska noc kabaretowa” to gwarancja znakomitej rozrywki – zresztą całe niedziele to przegląd wszystkiego co najzabawniejsze w polskim show biznesie. TVP Rozrywka International w swojej ofercie programowej przygotowała także coś dla miłośników zwierząt: „SOS dla 4 łap” oraz wielbicieli gotowania: „Okrasa łamie przepisy” i „Makłowicz w podróży”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament 2021 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2021 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

459 zł Więcej...
reklama