reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Love wraca do Cyfrowego Polsatu

dodano: 2014-04-02 06:17 | aktualizacja: 2014-04-02 21:05
autor: Jacek Grzeszczak/Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Love NOWE logo CP Kanał Love wraca do oferty Cyfrowego Polsatu. Stacja pojawiła się w miejscu kanału testowego (Test70), który został uruchomiony na jednym z transponderów platformy 1 kwietnia 2014 roku (więcej tutaj), dokładnie na tych samych parametrach, na których kanał Love był dostępny do listopada 2013 roku w ofercie operatora.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, iż 20 listopada 2013 roku kanał Love dość niespodziewanie wycofany został z oferty Cyfrowego Polsatu (więcej tutaj i tutaj). Skutkowało to również brakiem dostępu do stacji w sieciach kablowych (Elwico, Echostar Studio, Multimedia Polska, Inea/Tesat, Toya, UPC Polska, w tym była Aster) (więcej tutaj). Nadawca zapowiadał, że mimo tych problemów wznowi emisję (więcej tutaj). Na początku grudnia ubiegłego roku poinformował, że sygnał jest ponownie dystrybuowany w formie testowej (więcej tutaj). Telewizja Love wróciła do ofert sieci kablowych Echostar Studio i UPC Polska (więcej tutaj). Kanał pojawił się też w Internecie, w ofercie Netvi (więcej tutaj i tutaj).

Wciąż nie byto jednak wiadomo, czy kanał Love znajdzie się też ponownie w Cyfrowym Polsacie (więcej tutaj). Nadawca w rozmowie z serwisem satkurier.pl zapewniał, że prowadzi starania mające na celu powrót stacji do oferty operatora (więcej tutaj). Jak widać obie spółki doszły do porozumienia i kanał Love, po krótkiej przerwie, jest już ponownie dostęny dla abonentów Cyfrowego Polsatu.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13°E)
tp. 112 (10,758 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK)

ID: Test70
PID V: 296 (MPEG-4/SD)
PID A: 552
PID PCR: 296
SID: 17028
PID PMT: 32
Provider: Cyfrowy Polsat S.A
kodowanie: Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat)

Telewizja Love rozpoczęła nadawanie 20 maja 2013 roku (więcej tutaj, tutaj i tutaj). Powstała z przekształcenia kanału Wedding TV Polska (więcej tutaj). - Love to telewizja dla wszystkich którzy kochają, chcą być kochani, szukają miłości a także napotykają na swojej miłosnej ścieżce wiele przeszkód i zawirowań. Telewizja Love to miłość, plotki, rozrywka, rozmowy na trudne tematy, wzruszenia i muzyka łącząca wszystkie pokolenia - informuje nadawca.

Aktualizacja:

Zobacz komunikat Telewizji Love w sprawie, jej zdaniem bezprawnego, dołączenia tej stacji do Cyfrowego Polsatu (więcej tutaj). Zobacz komunikat Cyfrowego Polsatu (więcej tutaj).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gimbal ręczny FeiyuTech AK2000

FeiyuTech AK2000 to następca gimbala a1000. Maksymalny udźwig stabilizatora -...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

550 zł Więcej...
reklama