reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat: Włączenie Love zgodne z prawem

dodano: 2014-04-02 18:34 | aktualizacja: 2014-04-03 14:39
autor: Janusz Sulisz | źródło: Cyfrowy Polsat

Love NOWE logo CP Informowaliśmy, że od 2 kwietnia 2014 roku Telewizja Love ponownie pojawiła się w ofercie Cyfrowego Polsatu (więcej tutaj). Jak twierdzi nadawca, stacja powróciła do oferty platformy wbrew jego woli. - Drodzy widzowie jesteśmy zbulwersowanie bezprawnym działaniem Cyfrowego Polsatu S. A.. - więcej o tym tu. Na zapytanie redakcji satkurier.pl odpowiedziała rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, Olga Zomer, która twierdzi, że włączenie kanału Love przez największą polską platformę jest zgodne z prawem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oryginalna wypowiedź rzecznika prasowego Cyfrowego Polsatu na temat Love:

- W odpowiedzi na informacje rozpowszechniane przez spółkę 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. informujemy, że Cyfrowy Polsat nie jest nadawcą kanału LOVE, więc zarzuty spółki 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. w stosunku do naszej firmy są bezzasadne. Na podstawie zawartej umowy licencyjnej rozprowadzamy kanał LOVE, którego nadawcą jest podmiot posiadający odpowiednią koncesję. Tym samym włączenie kanału przez Cyfrowy Polsat odbyło się zgodnie z prawem i w dbałości o dobro klientów, zaś wszelkie ewentualne roszczenia z tego tytułu powinny być kierowane do właściwych podmiotów.

Komunikat Telewizji Love - w odpowiedzi na oświadczenie Cyfrowego Polsatu:

Drodzy Widzowie-
Obecna transmisja LOVE na platformie Cyfrowego Polsatu S.A. w żaden sposób nie odzwierciedla rozpowszechnianego przez nas obecnie sygnału dla operatorów kablowych. Jest to tylko i wyłącznie plagiat i nieudany klon naszego kanału.
Prosimy, nie zrozumcie nas źle, jako nadawcy zależy nam na jak największym zasięgu, jednak uruchomienie za naszymi plecami kopii kanału, używanie należącego do nas znaku handlowego (jakim jest logo LOVE) i przywłaszczanie sobie czyjejś własności, jest po prostu kradzieżą!


Ze strony internetowej brytyjskiego regulatora medialnego Ofcom wynika, że wydano dwie licencje. Właścicielem licencji na kanał LOVE (poprzednio Wedding TV) jest firma Creamdove Limited. Z kolei właścicielem licencji na kanał LOVE (Poland) jest firma 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. (więcej tutaj).

Aktualizacja

Dalszy ciąg i kolejny komunikat Telewizji Love można znaleźć w newsie: Cyfrowy Polsat z innym kanałem Love niż w kablówkach.

Aktualizacja

Spór o kanał LOVE - kolejne oświadczenie

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gimbal ręczny FeiyuTech AK2000

FeiyuTech AK2000 to następca gimbala a1000. Maksymalny udźwig stabilizatora -...

1 790 zł Więcej...

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

650 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X20

Mini PC odtwarzacz sieciowy z Android 6.0 (bez sklepu play)...

2 150 zł Więcej...
reklama