reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tetka Telewizja Tczew z koncesją KRRiT

dodano: 2014-04-05 04:23 | aktualizacja: 2014-04-05 05:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji/satkurier.pl

Tetka Telewizja Tczew 18 marca 2014 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła udzielić spółce Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie koncesji na rozpowszechnianie w sieci telekomunikacyjnej programu telewizyjnego pod nazwą Tetka Telewizja Tczew. Koncesja obowiązuje od dnia 18 marca 2014 roku i wygasa z dniem 17 marca 2024 roku. Stacja jest dostępna w sieci Telkab z Tczewa, a także w Internecie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wnioskodawca wystąpił o koncesję na rozpowszechnianie programu telewizyjnego o charakterze uniwersalnym.

Zakres tematyczny programu Tetka Telewizja Tczew obejmował będzie lokalne wydarzenia z rejonu Tczewa, Pelplina i okolic (Kociewia) o charakterze gospodarczym, społecznym, politycznym, kulturalnym i sportowym. W ramach informacji nadawane będą serwisy o tematyce lokalnej i regionalnej: wiadomości z urzędów, działań społecznych, wydarzeń kulturalnych oraz informacje drogowe. Nadawana będzie również prognoza pogody, przegląd prasy lokalnej oraz kronika policyjna. Publicystyka, realizowana w formie dyskusji, paneli i debat telewizyjnych w studio, dotyczyć będzie tematów społecznych i politycznych ważnych dla społeczności lokalnej. W programie obecne będą także audycje o tematyce sportowej, audycje artystyczno-kulturalne oraz audycje o tematyce religijnej.

Wnioskodawca zadeklarował codzienne nadawanie programu w wymiarze nie mniejszym niż 2 godziny na dobę. Wnioskodawca przewiduje, że audycje wytworzone pierwotnie w języku polskim mają wypełnić 50 proc., a audycje europejskie - 60 proc. kwartalnego czasu nadawania programu. Zadeklarowany przez wnioskodawcę ww. udział procentowy jest zgodny z wymaganiami ustawy w tym zakresie.

W dniu wydania niniejszej koncesji (zgodnie z załączonym odpisem z Krajowego Rejestru Sądowego, KRS) większościowym udziałowcem spółki Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie jest Adam Tadeusz Przybyłowski.

Profil stacji Tetka Telewizja Tczew na portalu społecznościowym Facebook:
https://www.facebook.com/TelewizjaTetkaTczew

Strona internetowa kanału Tetka Telewizja Tczew:
http://www.tetka.pl/


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama