reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tetka Telewizja Tczew z koncesją KRRiT

dodano: 2014-04-05 04:23 | aktualizacja: 2014-04-05 05:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji/satkurier.pl

Tetka Telewizja Tczew 18 marca 2014 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (KRRiT) postanowiła udzielić spółce Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie koncesji na rozpowszechnianie w sieci telekomunikacyjnej programu telewizyjnego pod nazwą Tetka Telewizja Tczew. Koncesja obowiązuje od dnia 18 marca 2014 roku i wygasa z dniem 17 marca 2024 roku. Stacja jest dostępna w sieci Telkab z Tczewa, a także w Internecie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wnioskodawca wystąpił o koncesję na rozpowszechnianie programu telewizyjnego o charakterze uniwersalnym.

Zakres tematyczny programu Tetka Telewizja Tczew obejmował będzie lokalne wydarzenia z rejonu Tczewa, Pelplina i okolic (Kociewia) o charakterze gospodarczym, społecznym, politycznym, kulturalnym i sportowym. W ramach informacji nadawane będą serwisy o tematyce lokalnej i regionalnej: wiadomości z urzędów, działań społecznych, wydarzeń kulturalnych oraz informacje drogowe. Nadawana będzie również prognoza pogody, przegląd prasy lokalnej oraz kronika policyjna. Publicystyka, realizowana w formie dyskusji, paneli i debat telewizyjnych w studio, dotyczyć będzie tematów społecznych i politycznych ważnych dla społeczności lokalnej. W programie obecne będą także audycje o tematyce sportowej, audycje artystyczno-kulturalne oraz audycje o tematyce religijnej.

Wnioskodawca zadeklarował codzienne nadawanie programu w wymiarze nie mniejszym niż 2 godziny na dobę. Wnioskodawca przewiduje, że audycje wytworzone pierwotnie w języku polskim mają wypełnić 50 proc., a audycje europejskie - 60 proc. kwartalnego czasu nadawania programu. Zadeklarowany przez wnioskodawcę ww. udział procentowy jest zgodny z wymaganiami ustawy w tym zakresie.

W dniu wydania niniejszej koncesji (zgodnie z załączonym odpisem z Krajowego Rejestru Sądowego, KRS) większościowym udziałowcem spółki Telkab Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie jest Adam Tadeusz Przybyłowski.

Profil stacji Tetka Telewizja Tczew na portalu społecznościowym Facebook:
https://www.facebook.com/TelewizjaTetkaTczew

Strona internetowa kanału Tetka Telewizja Tczew:
http://www.tetka.pl/


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/8 Platinum Line

Multiswitch Opticum OMS TRQ 5/8 Platinum Line rozdziela sygnał z...

199 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...
reklama