reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Power TV ponownie dla wszystkich w Orange TV

dodano: 2014-04-05 16:03 | aktualizacja: 2014-04-06 08:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (Power TV)/satkurier.pl

Power TV - Power TV znów jest dostępny dla wszystkich abonentów Orange TV na kanale nr 325. Gorąco zapraszamy do oglądania - poinformował przedstawiciel Power TV na forum.satkurier.pl. Przypomnijmy, iż część abonentów satelitarnej platformy Orange TV straciła dostęp do tego niekodowanego, polskiego kanału muzycznego pod koniec marca 2014 roku (więcej tutaj). Opisana sytuacja dotyczy tylko platformy satelitarnej Orange TV, bowiem abonenci IPTV tego operatora nie mieli i nie mają wciąż tej stacji w swojej ofercie. Może się to jednak wkrótce zmienić. - W IPTV nasz kanał pojawi się wkrótce, może nawet przed Wielkanocą.- poinformował przedstawiciel Power TV na forum.satkurier.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawcą Power TV jest spółka Michał Winnicki Entertainment ze Szczecina (więcej tutaj). W ofercie stacji możemy znaleźć teledyski i programy rozrywkowe. Kanał nadaje od 19 listopada 2013 roku (więcej tutaj). W dekoderach Orange TV stacja znajduje się na pozycji 325. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...