reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Power TV ponownie dla wszystkich w Orange TV

dodano: 2014-04-05 16:03 | aktualizacja: 2014-04-06 08:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl (Power TV)/satkurier.pl

Power TV - Power TV znów jest dostępny dla wszystkich abonentów Orange TV na kanale nr 325. Gorąco zapraszamy do oglądania - poinformował przedstawiciel Power TV na forum.satkurier.pl. Przypomnijmy, iż część abonentów satelitarnej platformy Orange TV straciła dostęp do tego niekodowanego, polskiego kanału muzycznego pod koniec marca 2014 roku (więcej tutaj). Opisana sytuacja dotyczy tylko platformy satelitarnej Orange TV, bowiem abonenci IPTV tego operatora nie mieli i nie mają wciąż tej stacji w swojej ofercie. Może się to jednak wkrótce zmienić. - W IPTV nasz kanał pojawi się wkrótce, może nawet przed Wielkanocą.- poinformował przedstawiciel Power TV na forum.satkurier.pl.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nadawcą Power TV jest spółka Michał Winnicki Entertainment ze Szczecina (więcej tutaj). W ofercie stacji możemy znaleźć teledyski i programy rozrywkowe. Kanał nadaje od 19 listopada 2013 roku (więcej tutaj). W dekoderach Orange TV stacja znajduje się na pozycji 325. (więcej tutaj)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX8 HD One

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem i Multistream...

149 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...
reklama