reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Puls: „Hans Kloss. Stawka większa niż...” i „Next”

dodano: 2014-04-07 03:00 | aktualizacja: 2014-04-07 07:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

TV Puls - W tygodniu 19-25 kwietnia 2014 roku dzięki nam swoje premiery w ogólnopolskiej telewizji będą miały m.in. znakomite, niemieckie baśnie „Dziewczynka z zapałkami” i „Najpiękniejsze baśnie: Mała Syrenka” oraz film Patryka Vegi „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”. Ponadto premierowo pokażemy takie filmy, jak „Żądza śmierci” ze Stevenem Seagalem i „Piątek trzynastego III”, trzecią część kultowej serii o maniakalnym zabójcy Jasonie. Oprócz tego jak zwykle zapraszamy na premiery kolejnych odcinków naszego serialowego hitu „Arrow”, kultowy brytyjski serial „Mała Brytania” oraz animację Disney’a „Fineasz i Ferb”, która u nas ma swoją premierę w telewizji ogólnodostępnej - informuje nadawca.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Propozycje TV Puls od 19 do 25 kwietnia 2014 roku:

Filmy:

„Dziewczynka z zapałkami” („The Little Match Girl”) - premiera
baśń, Niemcy 2013, reż. Uwe Janson, występują: Nina Kunzendorf, Jörg Hartmann, Oliver Korittke
emisja: sobota, 19 kwietnia 2014 roku o 13:45

„Dziewczynka z zapałkami” to historia małej dziewczynki, sieroty – Ingi, która musi ciężko pracować na rzecz dyrektora sierocińca. Podczas Świąt Bożego Narodzenia, Inga, jej przyjaciel Emil i inne dzieci zostają wysłane do pobliskiego miasteczka, by sprzedawać zapałki. Emilowi nie udało się nic sprzedać, więc Inga oddaje mu jedyne zarobione przez siebie pieniądze, by ten mógł wrócić do sierocińca. Sama zostaje na mrozie i usiłuje sprzedać zapałki. Poznaje obcego mężczyznę, który kiedyś znał ją i jej rodziców. Idzie do domu, w którym kiedyś mieszkali, a mężczyzna szuka dla niej schronienia. Żeby się ogrzać, dziewczynka zapala kolejne zapałki. Niestety, przegrywa z przeraźliwym zimnem…

„Mocne Sobotnie Kino”
„Żądza śmierci” („Driven To Kill”) - premiera
akcja, Kanada/Rosja/USA 2009, reż. Jeff King, występują: Steven Seagal, Mike Dopud, Igor Jijikine, Robert Wisden
emisja: sobota, 19 kwietnia 2014 roku o 20:00

Były członek rosyjskiej mafii - Rusłan, zamierza napisać książkę o świecie przestępczym. Po wielu latach postanawia także odnowić kontakt ze swoją córką, która niedługo wychodzi za mąż. Okazuje się, że wybrankiem jest Stephen, syn gangstera, największego wroga Rusłana. Wkrótce dochodzi do tragedii, nieznani sprawcy włamują się do domu panny młodej, mordują jej matkę, a ją ciężko ranią. Rusłan postanawia zemścić się na sprawcach.

„Piątek trzynastego III” („Friday The 13Th - Part III”) - premiera
horror, USA 1982, reż. Steve Miner, występują: Dana Kimmell, Richard Brooker, Tracie Savage
emisja: sobota, 19 kwietnia 2014 roku o 23:40

Trzecią część serii filmów „Piątek trzynastego” ponownie przedstawia historię psychopatycznego mordercy. Grupa młodych ludzi przyjeżdża nad jezioro Crystal Lake licząc na spokój i odpoczynek. Zamieszkują w domku należącym do Ricka. Wśród nastolatków jest młoda Chris, która kilka miesięcy wcześniej cudem uciekła tajemniczemu mężczyźnie o nieludzko zdeformowanej twarzy. Okazuje się, że jest nim Jason Voorhees - znany morderca z obozu przy Crystal Lake, gotowy zemścić się na wszystkich, którzy pojawią się w okolicy. Nie ma także zamiaru oszczędzić Chris i jej przyjaciół. Niczego niespodziewający się imprezowicze muszą stawić czoło psychopacie.

„Najpiękniejsze baśnie: Mała Syrenka” („The Little Mermaid”) - premiera
baśń, Niemcy 2013, reż. Irina Popow, występują: Zoe Moore, Philipp Danne, Rasmus Max Wirth
emisja: niedziela, 20 kwietnia 2014 roku o 13:55

Mała Syrenka ratuje księcia od pewnej śmierci, a następnie zakochuje się w nim i w świecie, w którym żyje. Żeby być z nim, musi zrezygnować ze swojego wodnego życia, a także opuścić ojca i siostrę. Pomaga jej w tym wiedźma mórz - Mydra, która w zamian za pomoc żąda wysokiej ceny. Syrenka jest jednak w stanie zaryzykować wszystko.

„Niedziela Z Gwiazdami”
„Skarb narodów: Księga tajemnic” („National Treasure: Book of secrets”)
przygodowy, USA 2007, reż. Jon Turteltaub, występują: Nicolas Cage, Diane Kruger, Sean Bean, Jon Voight, Justin Bartha
emisja: niedziela, 20 kwietnia 2014 roku o 20:00

Poszukiwacz skarbów - Benjamin Franklin Gates - po odkryciu tajemnicy Templariuszy stał się najsłynniejszym tropicielem zagadek w kraju. Podczas jednej z konferencji naukowych zostaje zaprezentowana karta z dziennika Johna Wilkesa Bootha. Wynika z niej, że przodek Gatesa brał udział w przygotowaniach zabójstwa prezydenta Abrahama Lincolna. Co stało się z pozostałymi kartami z dziennika Bootha? Gates podejmuje wyzwanie, by odnaleźć osiemnaście stron dziennika i wyjaśnić przeszłość swoich przodków. By tego dokonać, musi odszukać Księgę Tajemnic, która być może jest w Białym Domu. Lecz by ją zdobyć musi... porwać prezydenta.

„Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” - premiera
przygodowy, Polska 2012, reż. Patryk Vega, występują: Tomasz Kot, Piotr Adamczyk, Stanisław Mikulski, Emil Karewicz, Daniel Olbrychski, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Anna Iberszer, Wojciech Mecwaldowski, Jerzy Bończak, Anna Szarek
emisja: niedziela, 20 kwietnia 2014 roku o 22:25

Akcja filmu dzieje się w miejscowości Koenigsberg, w 1945 roku. Hans Kloss (Tomasz Kot) to agent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23, który wpada na trop skarbu zrabowanego przez nazistów. W sprawę zaangażowany zostaje stary znajomy Klossa - Hermann Brunner (Piotr Adamczyk). Kloss, próbując pokrzyżować plany wroga, stara się ocalić piękną Elzę (Marta Żmuda-Trzebiatowska), dla której gotów będzie zaryzykować bezpieczeństwo swojej misji.

„Zaginiony świat: Jurassic park” („The Lost World: Jurassic Park”)
przygodowy, USA 1997, reż. Steven Spielberg, występują: Jeff Goldblum, Julianne Moore, Pete Postlethwaite, Richard Attenborough, Vince Vaughn
emisja: poniedziałek, 21 kwietnia 2014 roku o 13:00

Minęły cztery lata od zamknięcia Parku Jurajskiego. Dr Ian Malcolm (Jeff Goldblum) odkrywa, że John Hammond (Richard Attenborough), miliarder,dzięki któremu powstał pierwszy park, wyhodował całe stada dinozaurów na innej wyspie w głębi oceanu. Dowiaduje się także, że jego dziewczyna, paleontolog Sarah Harding (Julianne Moore), wyjechała na wyspę, by studiować zachowania dinozaurów. Przeczuwając najgorsze wyrusza jej na ratunek. Po przybyciu na miejsce musi stawić czoła nie tylko niebezpiecznym dinozaurom, ale także grupie najemników, którzy chcą wywieźć gady z wyspy.

„Next”
akcja, USA 2007, reż. Lee Tamahori, występują: Nicolas Cage, Jessica Biel, Julianne Moore
emisja: poniedziałek, 21 kwietnia 2014 roku o 20:00

Agenci FBI szukają człowieka, który widzi przyszłość. Chcą, by pomógł im zapobiec nuklearnemu atakowi terrorystów.

„Środa Pełna Wrażeń”
„Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona” („Librarian 2”)
przygodowy, USA 2006 reż. Jonathan Frakes, występują: Noah Wyle, Gabrielle Anwar, Bob Newhart, Olympia Dukakis
emisja: środa, 23 kwietnia 2014 roku o 20:00

Flynn Carsen pracuje w Bibliotece Publicznej, w której zgromadzone są najcenniejsze skarby cywilizacji: puszka Pandory, Arka Przymierza czy Excalibur. Pewnego dnia Flynn otrzymuje starożytny egipski zwój i odkrywa, że należał on do Króla Salomona. Zwój okazuje się mapą do legendarnej kopalni króla - miejsca, w którym Salomon trzymał swoje najcenniejsze skarby. Niestety cenna rzecz zostaje skradziona i zachodzi obawa, że jeśli dostanie się w niepowołane ręce, świat może być w wielkim niebezpieczeństwie. Flynn wyrusza do Maroka w poszukiwaniu mapy i skarbu...

„Czwartek Z Humorem”
„Farciarz Gilmore” („Happy Gilmore”)                          
komedia, USA 1996, reż. Dennis Dugan, występują: Adam Sandler, Christopher McDonald, Julie Bowen
emisja: czwartek, 24 kwietnia 2014 roku o 20:00

Nieudolny hokeista Gilmore ma żadnych sukcesów, dlatego postanawia zacząć grać w golfa. Trenuje go były mistrz - Peterson. Rywalem mężczyzny jest nieuczciwy czempion - McGavin. Wkrótce Gilmore staje z nim do pojedynku. Jego dodatkową motywacją jest fakt, że musi zdobyć pieniądze na wykupienie domu, w którym mieszka z babcią. W przeciwnym razie dom zostanie zlicytowany.

„Jurassic Park 3” - premiera
przygodowy, USA 2001, reż. Joe Johnston, występują: Sam Neill, William H. Macy, Téa Leoni, Alessandro Nivola
emisja: piątek, 25 kwietnia 2014 roku o 20:00

Kontynuacja hitu „Jurassic Park”. Pragnąc zdobyć fundusze na kontynuowanie badań sławny paleontolog dr Alan Grant (Sam Neill) zgadza się towarzyszyć ekscentrycznej parze milionerów (William H. Macy i Tea Leoni) w wyprawie na wyspę, gdzie prowadzone były kiedyś eksperymenty z prehistorycznymi dinozaurami. Pozornie zwykła wycieczka zamienia się w koszmar, kiedy dr Grant odkrywa prawdziwy powód wyprawy małżonków, a zamieszkujące wyspę dinozaury okazują się niebezpiecznymi potworami.

Animacje:

„Fineasz i Ferb” („Phineas & Ferb”)
animacja, 2007
emisja: w piątki o 7:30 i soboty o 10:30

Animacja „Fineasz i Ferb” opowiada o przygodach Fineasza Flynna i jego przyrodniego brata Ferba Fletchera, którzy nie cierpią nudy i mają całą masę zwariowanych pomysłów. Starszej siostrze chłopaków - Fretce, nie podoba się to i robi wszystko aby rodzice dowiedzieli się o ich występkach. W każdej przygodzie Fineaszowi i Ferbowi towarzyszy Pan Dziobak, który wydaje się potulnym domowym zwierzątkiem, lecz w tajemnicy przed wszystkimi, nawet przed chłopcami, realizuje swoje drugie wcielenie - jest tajnym agentem, który ratuje świat, walcząc ze złym doktorem Dundersztycem (więcej tutaj i tutaj).

„SpongeBob Kanciastoporty” („SpongeBob SquarePants”)
animacja, USA 1999
emisja: poniedziałek-piątek o 8:00 i 18:30

SpongeBob to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu w miejscowości Bikini Dolne. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery i chce być najlepszym kucharzem świata. W wolnych chwilach świetnie się bawi i zawsze pakuje się w tarapaty. „SpongeBob Kanciastoporty” jest emitowany w TV Puls w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks (więcej tutaj i tutaj).

Seriale:

„Arrow”
akcja, USA 2012, występują: Stephen Amell, Katie Cassidy, Willa Holland, David Ramsey, Susanna Thompson
emisja: we wtorki o 20:00

Amerykański serial akcji „Arrow”, oparty na popularnym komiksie DC Comics, to współczesna historia Zielonej Strzały -  niezwykłego bohatera, który walczy z przestępczością. Głównym bohaterem serialu jest uznany za zmarłego miliarder Oliver Queen. Nieoczekiwanie, po pięciu latach od zaginięcia, zostaje znaleziony na jednej z odległych wysp Pacyfiku. Po powrocie do domu Queen nie jest już jednak tym samym człowiekiem, co kiedyś. Pobyt na wyspie zmienił go bezpowrotnie i skłonił do porzucenia dawnego beztroskiego życia. Chcąc uratować honor zmarłego ojca, którego marzeniem było zaprowadzenie porządku w Starling City, jako Zielona Strzała rozpoczyna walkę z przestępczością w mieście (więcej tutaj, tutaj, tutaj i tutaj).

„Mała Brytania” („Little Britain”)
serial komediowy, Wielka Brytania 2003, występują: Matt Lucas, David Walliams, Anthony Head, Paul Putner
emisja: we wtorki o 23:00

Serial „Mała Brytania” w zabawny sposób ukazuje życie kilku Brytyjczyków. Wśród nich znajduje się Emily - beztroski transwestyta, który wprowadza się do domku nad morzem. Jason, namiętnie zakochany w babci swojego najlepszego przyjaciela. Daffyda, który jest jedynym gejem we wsi oraz wiele barwnych postaci, które pomogą odpowiedź widzom na pytanie, kim tak naprawdę są Anglicy (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...