reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy Orange Open od 11 kwietnia

dodano: 2014-04-08 13:13 | aktualizacja: 2014-04-08 13:21
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange

Orange W piątek, 11 kwietnia 2014 roku Orange wprowadzi nową odsłonę promocji Orange Open, która umożliwia stworzenie własnego zestawu usług i korzystanie z coraz większego rabatu z każdą kolejną usługą. Z Orange Open można obniżyć rachunki nawet o 65 złotych miesięcznie. Aby zacząć oszczędzać z Orange Open, wystarczy połączyć ze sobą dwie usługi mobilne lub jedną mobilną i jedną domową. Nowości pojawiły się także w ofercie Orange Open dla Firm.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy Orange Open stworzono z myślą o rodzinie. Pozwala on komponować indywidualne pakiety usług, dopasowane do potrzeb domowników, dodawać kolejne usługi w dogodnym terminie i cieszyć się coraz wyższymi rabatami. Ofertę można łączyć ze wszystkimi aktualnymi promocjami w Orange.

Mechanizm Orange Open jest bardzo prosty. Liczą się wszystkie usługi w Orange powyżej 39 zł, z których klient korzysta. Im więcej usług, tym większy rabat. Za 2 usługi klienci otrzymają comiesięczny rabat w wysokości 10 złotych, za 3 usługi – 20 zł, za 4 usługi 25 zł. Każda kolejna usługa zwiększa rabat o 10 zł, aż do jego maksymalnej wysokości  - 65 zł dla 8 lub więcej usług.

Rabat włącza się automatycznie, wystarczy na przykład:
  • przedłużyć umowę na jedną z usług,
  • dokupić kolejną usługę lub wybrać jednocześnie co najmniej dwie usługi,
  • zwiększyć abonament na jedną z usług,
  • podwyższyć prędkość Neostrady.

- Po dokonaniu jednej z tych czynności naliczamy rabat, a jego wysokość będzie uwzględniała liczbę wszystkich usług, z których klient już korzysta, a które spełniają warunki promocji - czytamy w komunikacie.

Jakie usługi można łączyć w Orange Open?

Każdy klient może stworzyć dowolną kombinację usług, łącząc usługi mobilne z mobilnymi lub usługi mobilne z domowymi, przy czym miesięczny abonament każdej z nich powinien wynosić minimalnie 39 zł. W zestawie musi znaleźć się przynajmniej jedna usługa mobilna.

Usługi mobilne
wliczane w promocję
Orange Open
Usługi domowe
wliczane w promocję
Orange Open
Telefon komórkowy na abonament i MIX Telefon domowy
Internet mobilny na abonament Neostrada
Nowa Orange Strefa Neostrada z Orange TV
Orange Freedom Pro Neostrada z nielimitowanymi rozmowami FunPack


Przykładowo, klient korzystający z usługi FunPack (czyli telefon, internet i telewizja) oraz telefonu komórkowego otrzyma rabat za 4 usługi, czyli 25 zł. Oznacza to, że dokupienie do FunPacka karty sim z nielimitowanymi rozmowami do sieci komórkowej Orange i 400 minutami do pozostałych sieci będzie kosztowało tylko 4,97 zł miesięcznie.

Z kolei w Orange Open dla Firm pojawiły się nowe usługi, dzięki czemu klienci biznesowi otrzymują jeszcze więcej możliwości ograniczania kosztów swojej działalności. Do usług, z których można komponować zestawy w Orange Open dla Firm i korzystać z comiesięcznego rabatu, dołączył „IT dla Firm”, czyli serwis informatyczny z komputerem oraz profesjonalnym oprogramowaniem, a także Biznes Pakiet, na który składają się m.in. profesjonalny internet stacjonarny, nielimitowane połączenia z telefonu stacjonarnego, hosting do WWW i poczty, aplikacja centralki, fax2mail oraz e-sklep.

Pozostałe zasady są takie same jak w Orange Open dla klientów indywidualnych – comiesięczny rabat może sięgnąć 65 zł, co w skali roku daje oszczędność w wysokości 780 zł z VAT.

Nowy Orange Open będzie dostępny od 11 kwietnia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...