reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP na 20. Targach Wydawców Katolickich

dodano: 2014-04-09 08:15 | aktualizacja: 2014-04-09 10:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Ponad 20 tys. osób odwiedziło stoisko Telewizji Polskiej na zakończonych w niedzielę, 6 kwietnia 2014 roku, XX Targach Wydawców Katolickich na Zamku Królewskim w Warszawie - trzeciej co do wielkości imprezie wydawniczej w Polsce.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zorganizowane przez Biuro Handlu we współpracy z Redakcją Audycji Katolickich TVP pokazy filmów dokumentalnych nadawcy publicznego przygotowane na kanonizację Jana Pawła II, m.in.: „Cud na Kostaryce” Elżbiety Ruman, „Nasz profesor papieżem” Grzegorza Linkowskiego oraz „Papieskie okno. Franciszkańska 3” Piotra Kota.

Efektem intensywnych rozmów Biura Handlu TVP z wydawcami jest m.in. planowane wydanie, w formie insertu, znakomitego dokumentu „Nasz profesor papieżem” o działalności Karola Wojtyły jako wykładowcy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (KUL). Film będzie dołączony do jednego z majowych wydań opiniotwórczego tygodnika „Gość Niedzielny”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...