reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanał o Papieżu Polaku w TVP Stream i HbbTV

dodano: 2014-04-10 12:01 | aktualizacja: 2014-04-10 12:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP

Jan Paweł II papież Na czas poprzedzający kanonizację Papieża Polaka Telewizja Polska uruchamia specjalny wirtualny kanał na życzenie - TVP Regionalna – śladami Jana Pawła II, dostępny za darmo dla wszystkich na tabletach, smartfonach, komputerach osobistych i na Platformie Hybrydowej TVP. - To jedyna taka oferta w skali światowej - czytamy w komunikacie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki temu projektowi będzie można przypomnieć sobie najważniejsze momenty pontyfikatu Jana Pawła II, a dzięki archiwalnym materiałom Telewizji Polskiej - obejrzeć chronologicznie wszystkie wizyty papieża w ojczystym kraju. W kanale dostępne będą homilie Jana Pawła II oraz Jego spotkania z rodakami, uzupełnione osobistymi wypowiedziami świadków i uczestników tych zdarzeń.

Jest to drugi okolicznościowy kanał wirtualny na życzenie uruchomiony przez Telewizję Polską z myślą o widzach, którzy chcą śledzić wyjątkowe wydarzenia dzięki nowoczesnej aplikacji. Najnowsze technologie telewizyjne i internetowe umożliwią oglądanie TVP Regionalna – śladami Jana Pawła II  w dowolnym czasie i miejscu, również poza granicami kraju.

Pierwsze tego typu przedsięwzięcie było poświęcone finałowi regat wielkich żaglowców The Tall Ships Races Szczecin 2013. Za pośrednictwem urządzeń mobilnych streamingową transmisję obejrzało wówczas kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

Emisja:

kanał stream „TVP Regionalna – śladami Jana Pawła II”
od 6:00 rano w piątek 25 kwietnia (godz. 06.00) do 6:00 rano w niedzielę, 28 kwietnia.

Kanał dostępny:

W aplikacji TVP Stream na tabletach i smartfonach. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna na trzy najpopularniejsze platformy dla telefonów komórkowych i tabletów iOS, Android oraz Windows Phone. Jest również dostępna na Platformie Hybrydowej TVP. Ponadto można z niej korzystać za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej po wejściu na stronę tvpstream.tvp.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

TechniSat DigitRadio 52 DAB+ Antracyt

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik i budzik....

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

99 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama