reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Freeview plus w Sky Digital?

dodano: 2003-08-31 14:00 | aktualizacja: 2003-08-31 19:30
autor: Janusz Sulisz | źródło: Broadbandnews

skydigital_logo1.jpg Tony Ball - szef BSkyB, rozważa możliwość stworzenia pakietu Freeview plus, który pomógłby Sky Digital -największej platformie w Europie na wzrost liczby abonentów z początkowo planowanych 8 milionów do ...12 milionów w ciągu najbliższych kilku lat. Propozycja jest oparta na sukcesie naziemnej, bezpłatnej platformy Freeview.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
BSkyB ostatnio zmienił swoje przewidywania w ocenie pozyskania tylko ośmiu milionów abonentów do końca 2005 roku, gdy okazało się, że Sky już za kilka tygodni będzie miał 7 milionów abonentów.

Propozycja Freeview plus wzoruje się na sukcesie bezpłatnej paczki naziemnej Freeview oraz dodaniu kilku nowych kanałów. Co prawda, Sky oferuje pakiet Value z pięcioma kanałami - kosztuje 12.50 funta miesięcznie, ale rzadko kto to w Wielkiej Brytanii kupuje. Dwa kanały na pierwszych miejscach są dostępne jako niekodowane.

Jakaś nowa oferta Sky Digital musiałaby być znacznie tańsza oraz musiałaby przyciagnąć tych, którzy znaleźli bez ITV, Channel 4 i Five po wyłączeniu kart Solus i przejściu BBC do FTA.

Czyżby nawet największa platforma cyfrowa w Europie zauważyła potrzebę nadawania kanałow niekodowanych oraz ogromny wpływ bezpłatnej Freeview?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...