reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Trucker Club” - nowość w kanale Motowizja [wideo]

dodano: 2014-04-12 19:08 | aktualizacja: 2014-04-13 11:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Motowizja/TV Brawo/satkurier.pl

Motowizja W niedzielę, 13 kwietnia 2014 roku o 21:00 na antenie kanału Motowizja premiera nowego, polskiego programu pt. „Trucker Club”. - To program przedstawiający życie prawdziwych trackerów, kierowców w pracy i po pracy oraz ich wspaniałe pojazdy - zapowiada nadawca. Producentem magazynu jest Telewizyjne Studio Brawo. Firma odpowiada także za program „Na osi”, który był przez blisko 11 lat emitowany w stacjach Grupy TVN (TVN7, TVN Turbo, TVN Turbo HD, ITVN - TVN International), a od marca br. został przeniesiony do kanału Motowizja (więcej tutaj). Jego poprzednikami były nadawane w nieistniejącej już stacji TMT (Trochę Młodsza Telewizja) „Trucker Music Television” i „Tracker Club” w TVP Katowice.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- „Trucker Club” to program o kierowcach z krwi i kości, w pracy i po pracy, przedstawiający ich w sposób, jakiego nigdzie indziej nie zobaczycie! Ponadto, jako że samotnemu kierowcy zwykle towarzyszy muzyka, to i w tym programie jej nie zabraknie. W pierwszym odcinku zobaczymy jak właściciel dość leciwego pojazdu, utrzymuje w idealnym stanie technicznym babcię Scanię, zwaną przez trakerów „Skakanką": i pierwszą część relacji z 7. opolskiego zlotu „Master Truck", który zawładnął lotniskiem w Polskiej Nowej Wsi w 2011 roku - zapowiada nadawca.

Dziewczyny i Kenworth, foto: Motowizja


Zwiastun programu „Trucker Club”:


Profil programu „Trucker Club” na portalu społecznościowym Facebook:
https://www.facebook.com/ProgramTruckerClub?fref=ts

„Trucker Club” - premiera w niedzielę, 13 kwietnia 2014 roku o 21:00 w kanale Motowizja.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

849 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...