reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HBO: Aplikacja pogodowa z serialem „Gra o tron”

dodano: 2014-04-16 08:48 | aktualizacja: 2014-04-16 10:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: HBO Polska

gra o tron W związku z czwartym sezonem serialu HBO „Gra o tron” powstała specjalna aplikacja pogodowa „Pogoda Siedmiu Królestw”. Fani serialu, oprócz informacji na temat pogody, otrzymywać będą sparafrazowane cytaty bohaterów, pasujące do aktualnej aury. Premierowe odcinki czwartego sezonu „Gry o tron” można oglądać w poniedziałki o godzinie 22:00 w HBO i HBO HD (więcej tutaj i tutaj).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Pogoda Siedmiu Królestw” to aplikacja dla fanów serialu „Gra o tron” i miłośników prozy George’a R.R. Martina. Specjalnie zaprojektowana grafika i mechanizm prezentują prognozę pogody w wybranym mieście. Dodatkowo pojawiają się sparafrazowane cytaty bohaterów serialu, które są komentarzem do aktualnych wiadomości na temat pogody. Za pomysł i kreację odpowiada agencja Ars Thanea. Aplikacja jest dostępna na smartfony - jest obsługiwana przez systemy iOS oraz Android. Aplikację można pobrać ze stron:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hbo.pogoda&hl=pl
https://itunes.apple.com/app/id853693983

Serial „Gra o tron” to zrealizowana z rozmachem produkcja HBO, oparta na bestsellerowej sadze fantasy pt. „Pieśń Lodu i Ognia” autorstwa George'a R.R. Martina. Historia osadzona jest w krainie Westeros, gdzie lato może trwać dziesięciolecia, a zima panować dłużej niż ludzkie życie. Od pełnego intryg południa, poprzez dzikie wschodnie lądy, aż po mroźną północ, mocarne rody Siedmiu Królestw toczą ze sobą zaciętą i bezpardonową walkę o wykuty z tysiąca mieczy Żelazny Tron. Od północy Westeros osłania wysoki na 700 stóp lodowy Mur, który chroni królestwa przed pradawnym złem, które przypomniało o swoim istnieniu. Królowie i królowe, rycerze i renegaci, szlachetni i kłamcy - wszyscy uczestniczą lub zostają wplątani w grę o tron.

„Gra o tron” - sezon 4., emisja w poniedziałki o 22:00 w HBO i HBO HD. Serial dostępny jest również w serwisach HBO OD i HBO GO.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...