reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Psi patrol” i „Turbo Dudly: psi agent” w kanale PULS 2

dodano: 2014-04-17 20:28 | aktualizacja: 2014-04-17 21:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls

Puls 2 W maju br. PULS 2 wyemituje kolejne animacje z kanału Nickelodeon: serial animowany „Psi patrol” oraz animację „Turbo Dudly: psi agent”. Serial „Psi patrol" przedstawia perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt - Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z kolei animacja „Turbo Dudly: psi agent” przedstawia przygody psa Dudka, superszpiega pracującego w tajnej organizacji do walki z przestępczością o nazwie Turbo. Jego partnerką jest Kicia Kotowska - mistrzyni kung-fu. Szpiegowska para nie pała do siebie sympatią, jednak razem będzie musiała bronić swojego rodzinnego miasta Petropolis i stawić czoła organizacji przestępczej, zrzeszającej złe i podstępne zwierzęta.

Obydwie animacje: „Psi patrol” i „Turbo Dudly: psi agent”, będą emitowane w PULS 2 w paśmie „Junior TV” (nadawanemu od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-18:30) w ramach współpracy strategicznej Telewizji Puls i Viacom International Media Networks (VIMN) (więcej tutaj).

„Psi patrol” - emisja od poniedziałku do piątku (od 1 maja 2014 roku) o 13:30, „Turbo Dudly: psi agent” - emisja od poniedziałku do piątku (od 13 maja 2014 roku) o 12:25 w kanale PULS 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...