reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat ujawnia logo kanału Disco Polo Music

dodano: 2014-04-18 15:48 | aktualizacja: 2014-04-23 16:21
autor: Łukasz Knapik/Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Disco Polo Music W 2014 roku Telewizja Polsat zamierza uruchomić kolejne własne kanały. Zgodnie z zapowiedziami nadawcy, mają to być Polsat Film 2, Disco Polo Music (więcej tutaj, tutaj i tutaj) i P-Music (więcej tutaj). Grupa rozważa także start następnej stacji sportowej (Polsat Futbol?) w związku z zakupem praw piłkarskich (więcej tutaj). W przygotowaniu jest ponadto kanał Polsat News Plus, który ma powstać na bazie stacji Polsat Biznes (więcej tutaj i tutaj). W rozsyłanych życzeniach świątecznych nadawca ujawnił logo jednego z nowych kanałów - Disco Polo Music.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Polsat w tym roku powraca na rynek stacji muzycznych. Przypomnijmy, iż w początkach platformy satelitarnej Cyfrowy Polsat, znanej wtedy jako Polsat 2 Cyfrowy, Polsat miał w swoim portfolio własne kanały tematyczne (początkowo tworzone wspólnie z ATV), w tym także muzyczny - Muzyczny Relaks (początkowo Relaks), który w swojej ramówce miał pasma z muzyką rozrywkową i popularną, w tym disco polo. Ponadto były to Formuła 1 (potem On), Dla Ciebie (Ona), Smyk (Junior), Komedia, Info Dokument, Teleuniwersytet i Filmax, który dzielił pasmo z Juniorem. Kanały te jednak zakończyły swoją emisję.

Życzenia świąteczne od Telewizji Polsat


Szefem Disco Polo Music jest Monika Wojdyga-Makowska, która jest także szefową kanału Polsat Romans (więcej tutaj). Za P-Music odpowiada natomiast Marcin Bisiorek (więcej tutaj).

Kanały Polsat Film 2, Disco Polo Music i P-Music otrzymały już koncesje od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) (więcej tutaj). Start dwóch pierwszych stacji zaplanowano w okolicach końca drugiego kwartału lub w trzecim kwartale 2014 roku (więcej tutaj).

Polsat ma obecnie w portfolio 19 kanałów. Są to naziemne Polsat, Polsat Sport News, TV4 i TV6 oraz satelitarne Polsat 2, Polsat News, Polsat Biznes, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Film, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Romans, Polsat JimJam (tworzony wraz z Chello), Polsat Food Network, Polsat Viasat Explorer, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature i CI Polsat (wcześniej Crime & Investigation Network Polsat). Polsat News, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Film mają też swoje wersje w HD. Ponadto spółka posiada koncesje na lokalne kanały skupione w sieci TV Odra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...
reklama