reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Moskwa Jana Pawła II” - nowy film produkcji Religia.tv

dodano: 2014-04-18 18:11 | aktualizacja: 2014-04-18 18:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Religia.tv

Religia_tv_www.jpg Papież wielokrotnie chciał do Rosji przyjechać, ale z różnych względów taka podróż nigdy nie doszła do skutku. Symbolicznie pojawił się dopiero przed dwoma laty, kiedy odsłonięto pomnik upamiętniający polskiego papieża. Niemniej, w  stolicy Rosji, kraju będącym centrum życia religijnego prawosławia, ku zaskoczeniu możemy odnaleźć sporo śladów obecności i dziedzictwa papieża Jana Pawła II.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Są to nie tylko ślady materialne, jak pamiątkowe tablice i pomnik, ale przede wszystkim ludzie, którzy polskiego papieża poznali jako duchownego, poetę czy intelektualistę i zachwycili się nim, uznając w nim nie tylko wielki autorytet duchowny, ale także przykład niezwykłego człowieczeństwa. Razem z rosyjskimi intelektualistami i katolickimi duchownymi wędrujemy po Moskwie śladami świętego papieża, Jana Pawła II.

Religia.tv zaprasza na premierowy dokument „Moskwa Jana Pawła II” wyprodukowany przez stację.

„Moskwa Jana Pawła II” - premiera w sobotę, 26 kwietnia 2014 roku o 18:30, powtórki w niedzielę, 27 kwietnia 2014 roku o 9:30 i 20:30 w kanale Religia.tv.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...