reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fokus TV i VOX Music TV w nc+ od 28 kwietnia

dodano: 2014-04-24 16:36 | aktualizacja: 2014-04-24 16:55
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

nc+ Tuż przed majowym weekendem abonenci platformy nc+ zyskają możliwość oglądania dwóch nowych kanałów. 28 kwietnia do oferty wejdą Fokus TV i VOX Music TV. Kanały będą dostępne dla wszystkich abonentów platformy już od pakietu Comfort+. Oba kanały wzbogacą ofertę programową nc+ o treści edukacyjne i rozrywkowe.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wchodzące do oferty platformy nc+ od 28 kwietnia kanały należące do Grupy ZPR to:
 
Fokus TV - pozycja 85 – kanał edukacyjny, który łączy wiedzę, porady, rozrywkę, zabawę i przygodę. Wśród nadawanych programów znajdą się m.in. bajki pomagające w nauce języka angielskiego, reality shows, programy poradnikowe. Wieczorne pasma to programy dla pasjonatów historii, podróży i przyrody.

VOX Music TV – pozycja 155 – to mieszanka muzyki i rozrywki, kanał będzie nadawał polską i zagraniczną muzykę taneczną skierowaną do dorosłych odbiorców, jest rozszerzeniem tego co można usłyszeć w stacji radiowej VOX FM. Będzie można w nim zobaczyć przeboje z lat 60., 70., 80. i 90-tych. W ofercie kanału znajdą się m.in. listy przebojów, informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej, a także bloki muzyczne poświęcone określonemu gatunkowi, zespołowi czy wykonawcy.

Dołączenie FOKUS TV i VOX Music TV do pakietów nc+ to kolejne w ostatnich miesiącach rozszerzenie bogatej oferty kanałów tematycznych dostępnych dla abonentów – mówi Anna Limbach-Uryn, Dyrektor Działu Programowego platformy nc+. – Stale pracujemy nad rozwojem naszej oferty. Chcemy aby abonenci nc+ mieli możliwość oglądania nie tylko najlepszego sportu i filmu na naszych kanałach premium, ale także dostęp do szerokiej palety kanałów tematycznych.  

Ofertę FOKUS TV kierujemy do wnikliwych widzów gotowych rozwijać swoje pasje, do ludzi ciekawych świata. Prezentujemy nie tylko to, co dzieje się w najdalszych zakątkach Ziemi, ale także zapoznajemy widza z tym, co przynosi teraźniejszość. FOKUS TV to wiedza, która umożliwia odbiorcy wypracowanie własnego poglądu na każdy temat – podkreśla Ewa Lampart, szef kanału FOKUS TV.

Platforma nc+ już kolejny raz w tym roku rozszerza swoją ofertę kanałów. W połowie kwietnia dwa kanały Discovery, czyli ID i Turbo Xtra zaczęły nadawanie w wersji HD i od tej chwili są dostępne w takiej jakości dla abonentów nc+. W marcu dodane zostały cztery nowe kanały Universal Networks International: 13 Ulica, E! Entertainment Television, Universal Channel i Scifi Universal, a także filmowy kanał Stopklatka TV. W drugiej połowie marca do oferty wszedł kanał Da Vinci Learning (pozycja 104) a w połowie stycznia abonenci zyskali możliwość oglądania Motowizji i ZEST TV – na pozycjach 124 i 125.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...