reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje Internet Tu i Tam w Orange

dodano: 2014-04-25 10:41 | aktualizacja: 2014-04-25 11:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange

Orange Startuje Internet Tu i Tam - oferta domowego i mobilnego Internetu Orange w jednym pakiecie. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą mieć dostęp do sieci wszędzie, gdzie przebywają, a przy tym ograniczyć formalności i zaoszczędzić. Decydując się na Internet Tu i Tam, otrzymają także tablet oraz router 3G, za symboliczną złotówkę każdy. Pakiet jest dostępny od 69,90 zł miesięcznie dla klientów indywidualnych i biznesowych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W skład pakietu dla klientów indywidualnych wchodzi Neostrada, czyli szybki domowy Internet bez limitów, w wybranej opcji prędkości (do 10 Mb/s, do 20 Mb/s lub do 80 Mb/s) oraz Internet mobilny Orange Free Net z odnawialnym co miesiąc pakietem danych 5 GB. Klienci, którym zależy na bardziej kompleksowym zestawie usług, mogą wybrać opcję zawierającą FunPack, czyli pakiet zawierający oprócz Neostrady także telewizję Orange TV oraz telefon domowy.

Dla klientów biznesowych Orange Polska przygotował Internet Tu i Tam z Neostradą oraz Internetem mobilnym Business Everywhere w pakiecie Mini, również z 5 GB danych do wykorzystania co miesiąc.  

Użytkownicy pakietu otrzymają tablet FunTab 8.0 oraz router Huawei 5220 do Internetu mobilnego. Za każde z tych urządzeń zapłacą tylko złotówkę.

Poniżej szczegóły cenowe nowej oferty. Wszystkie ceny zawierają VAT i dotyczą umowy na 24 miesiące. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49 zł z VAT.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...