reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VOX Music TV - gdzie dostępny i co w ramówce?

dodano: 2014-04-25 16:30 | aktualizacja: 2014-04-25 16:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: VOX Music TV

VOX Music TV Vox MTV W poniedziałek, 28 kwietnia 2014 roku wystartuje nowy, polski kanał muzyczno-rozrywkowy VOX Music TV. Będzie nadawać polskie i światowe hity muzyki tanecznej z lat 60., 70., 80. i 90. W ramówce VOX Music TV znajdą się programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne prezentujące poszczególne gatunki muzyki, historie zespołów lub wykonawców, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Stacja jest adresowana do osób w wieku 25-45 lat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Postawiliśmy na muzykę dyskotekową, która stanowi ważny etap w życiu kilku pokoleń Polaków. Od połowy lat 70-tych muzyka ta królowała na polskich i światowych listach przebojów, a niektóre jej elementy możemy usłyszeć w utworach wykonawców tej klasy, co The Rolling Stones, Kiss czy Rod Stewart. Zaproponujemy naszym widzom radosne brzmienie, które pozwoli im powrócić do czasów młodości, beztroski i zabawy, wprawi w dobry nastrój i wywoła pozytywne emocje. VOX Music TV przeniesie trzydziesto- i czterdziestolatków do lat disco 80-tych i 90-tych, ale także pomoże im być na bieżąco, jeśli chodzi o współczesne dokonania wykonawców tego nurtu - mówi Piotr Rzepka, dyrektor programowy VOX Music TV.W ofercie stacji pojawią się programy autorskie, prowadzone przez dziennikarzy znanych z anteny Radia VOX FM. Marcin Kotyński poprowadzi „Best listę VOX Music TV” - codzienne notowanie 20 utworów wskazanych przez widzów, którzy będą głosować za pośrednictwem SMS-ów i strony internetowej. W każdą sobotę nadawane będzie specjalne notowanie, stanowiące podsumowanie tygodnia. Marcin Kotyński pozostaje nadal gospodarzem „Best listy Radia VOX FM”. Maria Guzek i Norbert Bieńkowski, znani z porannej audycji Radia VOX FM „Pierwsza zmiana”, poprowadzą codzienne pasmo „W rytmie hitów”. W programie „Tydzień na czerwonym dywaniku” prezentowane będą ciekawostki dotyczące celebrytów, relacje z imprez i wydarzeń kulturalnych, wywiady z gwiazdami, przegląd prasy kolorowej. Z jednego z warszawskich klubów program poprowadzą Anna Chmiel i Marcin Kotyński.Integralną część oferty VOX Music TV stanowić będzie – nadawana równocześnie w wybranych programach – interaktywna komunikacja tekstowa, wizualizowana w przeznaczonej do tego celu dodatkowej przestrzeni graficznej. Zawierać będzie m.in. dyskusje, informacje, dedykacje, listy teledysków, itp.

Kanał będzie dostępny w sieciach kablowych Toya, Orange, Vectra oraz w platformie satelitarnej nc+ (więcej tutaj i tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...