reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fokus TV i Vox Music TV w sieci Sat Film

dodano: 2014-04-26 16:01 | aktualizacja: 2014-04-26 16:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sat Film/satkurier.pl

Sat Film SatFilm 28 kwietnia 2014 roku oferta sieci Sat Film z Włocławka, jednej z największych telewizji kablowych w Polsce, poszerzy się o dwa nowe kanały. Tego dnia do pakietu Rozrywka-Lux dołączony zostanie Vox Music TV, a do pakietu Podstawowego cyfrowego Fokus TV. Oba kanały to nowe stacje Grupy ZPR. Zarówno Fokus TV jak i Vox Music TV startują 28 kwietnia br.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vox Music TV to kanał bazujący na marce i formacie Radia Vox FM. Stacja będzie prezentować muzykę taneczną od lat 70., 80. i 90. ubiegłego wieku po współczesne przeboje, w tym euro disco, italo disco czy disco polo. Nadawcą kanału jest spółka Lemon Records (Grupa ZPR), nadawca Polo TV (kanał ten także znajduje się w ofercie operatora).

Fokus TV to kanał edukacyjno-poznawczy. W ofercie stacji znajdziemy dokumenty, reportaże i programy poradnikowe. Nadawcą kanału jest spółka TV Spektrum (Grupa ZPR).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 249 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...