2.05 Puchar Polski: Legia Warszawa - Lech Poznań

dodano: 2015-04-30 12:41 | aktualizacja: 2015-04-30 13:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: polsatsport.pl

Polsat Sport HD W sobotę, 2 maja 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegrany zostanie mecz finałowy Pucharu Polski Lech Poznań - Legia Warszawa. Pojedynek lidera z wiceliderem T-Mobile Ekstraklasy w finale krajowego pucharu zapowiada się bardzo ciekawie. transmisję ma pokazać otwarty Polsat i kanał Polsat Sport.

W półfinałach rozgrywek Legia wyeliminowała Podbeskidzie Bielsko-Biała (4:1, 2:0), a Lech potrzebował dogrywki, aby uporać się z drugoligowymi Błękitnymi Stargard Szczeciński. Po wyjazdowej porażce 1:3, u siebie Lech przegrywał 0:1, by ostatecznie po 90 minutach triumfować 3:1. W dodatkowym czasie gry zdobył jeszcze dwie bramki.

Trofeum dla zwycięskiej drużyny wręczy prezes PZPN Zbigniew Boniek.