Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu 1/8 finału EFL Cup:Manchester United – Manchester City. Transmisje live z WTA Finals Singapur tylko w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
19:45 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: KPR RC Legionowo – NMC Górnik Zabrze CANAL+ Sport 2 (HD)
18:20 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: Stelmet BC Zielona Góra – MHP RIESEN Ludwigsburg
20:55 Piłka nożna: Copa de Rey: Cultural Leonesa – Real Madryt Eleven (HD)
20:40 Piłka nożna: EFL Cup: Manchester United – Manchester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
Eleven Extra (HD)
20:25 Piłka nożna: EFL Cup: West Ham United – Chelsea FC
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski
Eleven Sports (HD)
20:40 Piłka nożna: Serie A: Juventus FC – UC Sampdoria
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
Eurosport 1 (HD)
08:30 Snooker: Internacional Championship, Chiny: Dzień 4
13:30 Snooker: Internacional Championship, Chiny: Dzień 4
20:30 Kolarstwo torowe: Six-Day Race, Londyn, Wielka Brytania: Wyścig
01:00 (śr/cz) Piłka nożna: Major League Soccer: Toronto FC – Philadelphia Union Eurosport 2 (HD)
06:30 Kolarstwo szosowe: Tour of Hainan: Etap 4
19:00 Koszykówka mężczyzn: Eurocup: Zenit St Petersburg – UCAM Murcia
20:45 Koszykówka mężczyzn: Eurocup: Unicaja Malaga – Bayern Monachium Polsat Sport (HD)
13:25 Piłka nożna: Puchar Polski: Puszcza Niepołomice – Pogoń Szczecin
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Andrzej Iwan
18:00 Siatkówka mężczyzn: Plusliga: Cuprum Lubin – Asseco Resovia Rzeszów
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Maciej Jarosz
20:30 Siatkówka mężczyzn: Plusliga: Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Komentarz: Marek Magiera, Wojciech Drzyzga Polsat Sport Extra (HD)
15:00 Tenis: ATP World Tour, Basel, Szwajcaria: G. Pella – R. Gasquet
Komentarz: Katarzyna Nowak
18:00 Tenis: ATP World Tour, Basel, Szwajcaria: P. Lorenzi – K. Nishikori
Komentarz: Katarzyna Nowak
20:30 Tenis: ATP World Tour, Basel, Szwajcaria: J. M. Del Potro – R. Haase
Komentarz: Tomasz Lorek Polsat Sport News (SD)
14:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń, Austria: S. Robert – P. Kohlschreiber
Komentarz: Filip Gawęcki
16:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń, Austria: J. Isner – F. Lopez
Komentarz: Filip Gawęcki
18:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń, Austria: A. Murray – M. Kliżan
Komentarz: Krzysztof Wanio
20:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń, Austria: K. Khachanov – N. Basilashvili
Komentarz: Tomasz Tomaszewski Sportklub (SD)
20:15 Piłka ręczna mężczyzn: DHB Pokal: SC Magdeburg – THW Kiel
Komentarz: Kacper Merk TVP Sport (HD)
13:30 Tenis: WTA Finals, Singapur: Ka. Pliskova – S. Kuzniecowa
15:30 Tenis: WTA Finals, Singapur: A. Radwańska– G. Muguruza