reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netia z wolną od opłat licencyjnych muzyką dla firm

dodano: 2016-11-22 14:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: Netia

Netia Go On Biznes Netia wprowadza nową ofertę dla małych firm - Multiplan Firma z bezpłatną usługą „Muzyka dla firm” (więcej tutaj). Jak zapewnia operator, usługa pozwala zaoszczędzić nawet 1 000 zł miesięcznie na opłatach na rzecz organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. W ramach nowej oferty przy zakupie Internetu stacjonarnego solo lub w pakiecie z telefonem stacjonarnym klient otrzyma w promocyjnej cenie usługę „Muzyka dla firm 2.0” za 0 zł miesięcznie. Standardowa cena usługi to 29,90 zł miesięcznie.

Netia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Abonamenty za  samodzielną usługę internetową zaczynają się od kwoty 44,90 zł (do 50 Mb/s). Ceny pakietów z telefonem stacjonarnym w bazowej taryfie (100 minut) zaczynają się od kwoty 64,80 zł. W wariancie z nielimitowanymi połączeniami na stacjonarne, komórkowe i międzynarodowe (stacjonarne w Unii Europejskiej/UE; stacjonarne i komórkowe w USA i Kanadzie). to koszt od 94,80 zł miesięcznie. W ramach promocji dostępne są także wyższe prędkości Internetu - do 100 Mb/s oraz do 300 Mb/s. Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów. Czas trwania umowy to 24 miesiące.
 
Wolna od opłat licencyjnych muzyka dla firm w nowej promocji Netii, foto: Netia
Wolna od opłat licencyjnych muzyka dla firm w nowej promocji Netii, foto: Netia

„Muzyka dla firm” to usługa, dzięki której klienci Netii otrzymują stały dostęp - przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu - do muzyki royalty Free (pakiet Free) (więcej tutaj). Usługa daje nieograniczoną licencję na publiczne odtwarzanie i zwalnia z opłat dla organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi (OZZ) - ZAIKS, ZPAV (Związek Producentów Audio-Video), STOART i SAWP (Stowarzyszenie Artystów Wykonawców Utworów Muzycznych i Słowno-Muzycznych). - Dla przedsiębiorców oznacza to oszczędność nawet do 1 000 zł miesięcznie - zapewnia operator. Klienci otrzymają dostęp do 6 kategorii utworów podzielonych na rodzaj prowadzonej działalności lub atmosferę jaką chcą, aby zapanowała w ich lokalu. Każda kategoria zawiera pięć playlist, dzięki czemu klient ma do dyspozycji ponad 3000 utworów. Dostęp do usługi możliwy jest za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne Android lub stronę www. W ramach usługi klient ma również dostęp do pakietu Power. Jest to wariant z muzyką komercyjną, zawierający muzykę dla każdego pokolenia wykonywaną przez topowych artystów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K + dysk 1TB

Vu+ SOLO 4K - najnowszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

1750 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO 4K wersja DVB-T2/C

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

650 zł Więcej...

Osprzęt VU+ obudowa HDD Zero 4K

Dodatkowa obudowa na dysk do Zero 4K

180 zł Więcej...
reklama