SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały HD od M7 Group z Astry 3B - 23,5°E

dodano: 2016-11-29 10:06 | aktualizacja: 2016-11-29 11:53
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SES

SES Wszystkie kanały w technologii HD czeskiej telewizji publicznej zostaną umieszczone na nowym transponderze wynajmowanym przez M7, a przedłużona umowa z operatorem SES na pojemności satelitarne na pozycji 23,5°E pozwoli M7 na dalsze dostarczanie widzom w Czechach i na Słowacji treści w jakości 4K w platformie Skylink.
 


SES dwa_logo_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SES S.A. podpisała nową umowę z M7 Group, dostawcą płatnej telewizji satelitarnej, na dodatkowe pojemności satelitarne oraz rozszerzenie istniejącego porozumienia dotyczącego pojemności na satelicie ASTRA 3B na pozycji 23,5°E.

Na mocy nowej, wieloletniej umowy Grupa M7 będzie transmitować wszystkie kanały HD czeskiej telewizji publicznej Česká Televize, jak również nowe kanały HD platformy Skylink.

Przedłużona umowa na pojemności satelitarne pozwoli M7 na kontynuowanie nadawania licznych kanałów HD za pośrednictwem Skylink, wiodącej satelitarnej platformy telewizyjnej w tych krajach, której sygnał dociera do ponad 2 mln gospodarstw domowych.

- Niedawna umowa z SES pozwoli nam na zaspokojenie istniejącego i rosnącego zapotrzebowania ze strony konsumentów w Republice Czeskiej i na Słowacji na treści w wyższej jakości obrazu i nowe, innowacyjne programy telewizyjne. Podpisane porozumienie dodatkowo wzmocni naszą pozycję na tych bardzo konkurencyjnych rynkach - powiedział Hans Troelstra, Prezes Zarządu M7 Group.

- SES jest niezawodnym partnerem w dostarczaniu treści telewizyjnych wysokiej jakości do naszych widzów. Z niecierpliwością oczekujemy kontynuacji naszej owocnej współpracy.

- M7 Group jest naszym wieloletnim partnerem i jesteśmy zachwyceni z dalszego rozwoju naszej współpracy - powiedział Ferdinand Kayser, Dyrektor ds. Handlowych w SES.

- M7 jest liderem w segmencie High Definition w Republice Czeskiej i na Słowacji. Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że możemy przyczyniać się do tego sukcesu dostarczają nasze, niezawodne usługi satelitarne.

    
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1150 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap HDR1000 TBOX 4K v2

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

790 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

249 zł Więcej...