SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aktualizacja oprogramowania dekoderów Netia Player

dodano: 2017-03-07 13:35 | aktualizacja: 2017-03-07 13:55
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Netia

Netia Player Netia przeprowadziła aktualizację oprogramowania dekoderów dostarczanych abonentom Telewizji Osobistej - Netia Playerów. Zmianę przeszedł m.in. interfejs użytkownika. Aktualizacji podlegają Netia Playery w wersji 1.5, czyli z oznaczeniem na naklejce znamionowej N7700. Nowe oprogramowanie zwiększa komfort użytkowania oraz daje więcej możliwości użytkowych. Obsługa dekoderów będzie teraz o wiele prostsza i bardziej intuicyjna. Wszystkie aplikacje, funkcje oraz nagrania z Giganagrywarki pozostaną bez zmian.

Netia Player


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Od początku oferowania Telewizji Osobistej, czyli od ponad 5 lat, stawiamy na elastyczność. Użytkownik chce sam decydować o tym, co i kiedy ma oglądać, wybierając spośród bogatej oferty filmów, seriali, materiałów sportowych i bajek - powiedział Krzesimir Kotowski, kierownik zespołu rozwoju produktu TV w Netii. - Również nowe oprogramowania przygotowaliśmy z myślą o jeszcze większej wygodzie naszych klientów, kierując się aktualnymi trendami w projektowaniu interfejsu użytkownika - dodał Krzesimir Kotowski.

Telewizja Osobista Netii wystartowała pod koniec 2011 roku. W ciągu 5 lat liczba dostępnych kanałów wzrosła dwukrotnie i obecnie klienci Netii mogą wybierać spośród 195 programów. Blisko dziesięciokrotnie (do 95 obecnie) zwiększyła się liczba programów nadawanych w HD. W 2012 roku Netia umożliwiła sterowanie dekoderem (Netia Playerem) poprzez smartfon i tablet. W 2015 roku wprowadziła na rynek Giganagrywarkę, która pozwala m.in. na jednoczesne nagrywanie niemal wszystkich dostępnych w ofercie kanałów TV. Netia wprowadziła też HBO GO jako samodzielną usługę dostępną na ekranie TV. Jak informuje Netia, dane z października 2016 roku pokazują, że czas spędzony na oglądaniu treści na tradycyjnych kanałach HBO i w aplikacji HBO GO na Netia Playerze praktycznie się zrównały.
 
 
 
 
 

Bardziej szczegółowe dane na temat ewolucji Telewizji Osobistej i popularności poszczególnych rozwiązań przedstawia poniższa animacja:
 

Szczegółowe informacje o aktualizacji są dostępne na stronie: https://www.netia.pl/netiaplayer
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Software News


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Eycos CAM + karta Smart HD+ 2m

Karta startowa Smart HD 2-miesięczna + do kompletu najtańszy moduł...

215 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

1090 zł Więcej...