reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Polska: Rowan gościem gali „Think Big” 4

dodano: 2017-03-08 17:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Liberty Global

UPC Polska UPC Biznes „Think Big” W środę, 15 marca br. zostanie wyłoniony zwycięzca czwartej edycji programu UPC Biznes „Think Big” (więcej tutaj). Gościem specjalnym gali finałowej będzie David Rowan, wieloletni redaktor naczelny angielskiej edycji magazynu „Wired”.

UPC Polska UPC Biznes „Think Big”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
David Rowan będzie prelegentem i gościem specjalnym gali finałowej czwartej edycji „Think Big”, która odbędzie się 15 marca br. w Warszawie. Rowan przez wiele lat był redaktorem naczelnym angielskiej edycji magazynu „Wired”, opisującego wpływ technologii na politykę, gospodarkę i naukę. Wcześniej związany był z takimi tytułami, jak „The Guardian”, „The Telegraph Magazine”, „Sunday Times Magazine” czy „GQ”. Rowan specjalizuje się w zagadnieniach związanych z nowymi trendami i rozwojem technologii. Jest autorem artykułów i wywiadów z założycielami najbardziej znanych marek na świecie, przedsiębiorcami stojącymi za sukcesem takich firm jak WhatsApp, LinkedIn, Google, Spotify czy Nest. Dziennikarz uhonorowany został wieloma nagrodami i wyróżnieniami na arenie międzynarodowej. Podczas gali finałowej „Think Big” David Rowan wygłosi wykład o innowacyjnych technologiach, które wyznaczają trendy w biznesie.
 
David Rowan będzie gościem specjalnym gali finałowej czwartej edycji programu dla przedsiębiorców „Think Big”, foto: Liberty Global
David Rowan będzie gościem specjalnym gali finałowej czwartej edycji programu dla przedsiębiorców „Think Big”, foto: Liberty Global


Jak czytamy w komunikacie, „Think Big” to program dla przedsiębiorców, którzy rozwijają swój biznes w oparciu o nowe technologie. UPC przy współpracy z ekspertami oferuje uczestnikom wsparcie przy doskonaleniu swoich produktów i usług. Program od 2012 roku wspiera przedsiębiorców w rozwijaniu ich działalności. Do ostatniej edycji włącznie UPC zanotowało blisko 600 zgłoszeń od przedsiębiorców o różnorodnej historii i doświadczeniu biznesowym zainteresowanych wzięciem udziału w „Think Big”.

Tegoroczna edycja „Think Big” po raz pierwszy skierowana została do przedsiębiorców nie tylko z Polski, ale także z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Zwycięzca otrzyma 10 000 euro i możliwość współpracy z UPC. W programie przewidziano także specjalną nagrodę jury w wysokości 10 000 euro.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2590 zł Więcej...
reklama