SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lenovo PHAB2 Pro – pierwszy phablet z Tango już w Polsce

dodano: 2017-03-09 13:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: Lenovo

Lenovo PHAB2 Pro Platforma Tango od Google w pierwszym urządzeniu konsumenckim dostępnym dla każdego – to najnowsza propozycja od firmy Lenovo, która zajmuje miejsce na półkach w sklepach w Polsce. Lenovo PHAB2 Pro za pomocą zestawu czujników, oprogramowania Google, wydajnej i niezawodnej platformy oraz rozbudowanym funkcjom multimedialnym zaciera granicę między obrazem rzeczywistym, a wirtualnym.

Lenovo PHAB2 Pro


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy phablet jest wyjątkowy nie tylko dzięki obecności innowacyjnego oprogramowania, ale też wydajności i funkcjonalności. Procesor Qualcomm Snapdragon 652 wspomagany przez 4 GB RAM gwarantuje dużą moc obliczeniową, płynność i stabilność działania. Spektakularny obraz QHD jest wyświetlany na ekranie o przekątnej 6.4 cala, a realistyczny, otaczający dźwięk zapewniają technologie Dolby Atmos i Dolby Audio Capture 5.1. Moc, wielkie możliwości i niezwykłe doświadczenia multimedialne idą w parze z wytrzymałością konstrukcji. Lenovo PHAB2 Pro z funkcją szybkiego ładowania i systemem zarządzania energią zapewnia cały dzień działania urządzenia. 

Wirtualny świat informacji dostępny w codziennym życiu
Lenovo PHAB2 Pro łączy świat rzeczywisty z wirtualnym i wraz z Tango daje jeszcze więcej możliwości. Czujniki oraz kamery pozwalają na inteligentne postrzeganie miejsca – mierzą odległości, lokalizują przeszkody i nawigują, odnosząc się do informacji o dokładnym położeniu, ruchu phabletu, a także geometrii otoczenia. Tango widzi świat oczami człowieka, rozumie go i pozwala wchodzić w interakcje. Lenovo PHAB2 Pro umożliwia nawigację wewnątrz budynków, dzięki czemu może zaprowadzić użytkownika do sali konferencyjnej lub regału z ciastkami w supermarkecie. Wyznaczy też trasę do interesującego eksponatu w muzeum i wyświetli więcej informacji na jego temat. Rozbudowane funkcje mierzenia przestrzeni zwizualizują na dużym i czytelnym ekranie wygląd kuchni po remoncie lub pomogą sprawdzić czy upatrzona kanapa zmieści się w salonie między ścianą, a telewizorem. Tango wykorzystuje cyfrowe dane tak, by użytkownikom żyło się wygodniej. 
 

Lenovo PHAB2 Pro widzi więcej dzięki kamerze 16 Mpx i szerokokątnemu aparatowi z soczewką „rybie oko”, który to naśladuje ludzki mechanizm widzenia. Czujniki głębokości i śledzenia ruchu precyzyjnie obliczają czas potrzebny do przemierzenia drogi między najbliższym obiektem a obiektywem, co w połączeniu z rosnącą liczbą aplikacji daje niezliczone możliwości wykorzystania Tango w codziennym życiu, pracy zawodowej oraz w rozrywce. Lenovo PHAB2 Pro może stać się przydatnym narzędziem dla architektów, designerów, projektantów oraz fanów gier. Przeniesienie rozbudowanej fabuły do rzeczywistego świata zmienia zupełnie sposób w jaki do tej pory patrzyliśmy na multimedialną rozrywkę. Ochrona domu przed atakiem zombie, czy bitwa w miejskim parku były do tej pory zarezerwowane tylko dla wyobraźni. Od teraz jest inaczej, bo Lenovo PHAB2 Pro likwiduje granicę między tym, co wirtualne, a realne. 
 
Dwa światy na jednym ekranie
Zaawansowane technologie wymagają obecności wydajnych i wytrzymałych komponentów. Aby móc dostrzegać więcej i czerpać maksymalnie dużo przyjemności z Tango w urządzeniu Lenovo PHAB2 Pro zastosowano zaokrąglony na brzegach ekran IPS o przekątnej 6.4 cala i rozdzielczości QHD (2560 x 1440). Technologia Assertive Display reguluje krzywą kolorów oraz korekcję gamma dla każdego piksela, biorąc pod uwagę wyświetlaną treść i jasność otaczającego światła. Dzięki temu phablet może pochwalić się doskonałą widocznością obrazów w pełnym słońcu, efektywniejszym gospodarowaniem energią i co za tym idzie – także dłuższym czasem pracy na baterii. Zaletą dużego ekranu jest wygodne przeglądanie zasobów sieci w każdych warunkach, duża sceneria do toczenia wirtualnych potyczek i odtwarzania multimediów oraz ponadprzeciętny obszar roboczy do zastosowania biznesowego. Przekątna 6.4 cala umożliwia korzystanie z niemal nieograniczonej ilości funkcji od dzwonienia, wysyłania krótkich wiadomości, korzystania z map w drodze, przez surfowanie w sieci, zakupy online, przeglądanie prezentacji, dokumentów, aż po odtwarzanie multimediów w niezwykle wygodny sposób. 
 

Daj się poprowadzić nowym aparatom
Lenovo PHAB2 Pro został wyposażony w zaawansowane aparaty. Przedni 8 Mpx ze stałą ostrością, przysłoną f/2.2 i wielkością piksela na poziomie 1.4  µm wykonuje ostre i jasne zdjęcia typu selfie. Sprawdzi się także podczas wideorozmów, konferencji i w czasie nagrywania materiałów na swojego vloga. Tylna kamera 16 Mpx z detekcją fazy (PDAF), dwoma diodami doświetlającymi i funkcją Fast-Focus daje użytkownikom do rąk zaawansowane narzędzie fotograficzne, które umożliwia wykonanie zachwycających zdjęć w różnych sceneriach i warunkach oświetleniowych. Efektem są realistyczne, nasycone fotografie charakteryzujące się wysoką szczegółowością i profesjonalnym efektem rozmycia tła. Oprogramowanie aparatu ma także tryb ręczny oraz efekty specjalne przez co daje duże możliwości i początkującym, i zaawansowanym fanom fotografii.

Doświadczaj więcej z Lenovo PHAB2 Pro
Nowy phablet Lenovo łączy zalety smartfonów i tabletów, a duża przekątna, wysoka rozdzielczość, dobry aparat oraz system Dolby AudioTM Capture 5.1 i Dolby Atmos dostarczają doświadczeń na nowym poziomie. Możliwości audio w Lenovo PHAB2 Pro wychodzą poza schematy. Rejestracja i odtwarzanie dźwięku cechuje się krystalicznie czystym brzmieniem, głębią i efektem przestrzennym. Nie bez znaczenia jest obecność aż trzech mikrofonów i funkcja redukcji szumów. Dzięki Dolby Atmos podczas używania słuchawek użytkownik będzie miał wrażenie, że znajduje się właśnie w środku akcji gry lub ulubionego serialu. Filmy, nagrania z koncertów, teledyski i gry będą wyglądać i brzmieć jeszcze lepiej niż do tej pory i to dzięki urządzeniu ważącym zaledwie 259 g. Rozrywka to jednak nie wszystko – rozbudowane możliwości multimedialne zrobią wrażenie także na polu zawodowym np. podczas przedstawiania nowego projektu mebli u klienta, czy prezentacji multimedialnej na ważnym spotkaniu. 
 
Wydajność połączona z wytrzymałością
Tango potrzebuje do płynnego działania stabilnego i wydajnego urządzenia. Łączenie realnego i wirtualnego świata to wymagające zadanie, dlatego silnikiem Lenovo PHAB2 Pro jest mocny procesor Qualcomm Snapdragon 652 Tango Ed. wspierany przez 4 GB pamięci RAM i system Android 6.0 Marshmallow. Procesor szybko przetwarza rozbudowane dane odbierane jednocześnie z  czujników kamer, żyroskopu i akcelerometru oraz opatruje je specjalnymi sygnaturami czasowymi. Pozwala to na płynne działanie gier oraz funkcji rzeczywistości rozszerzonej, w których trójwymiarowe nakładki graficzne są naturalnie dopasowane do otoczenia. Wbudowana pamięć 64 GB z opcją rozbudowy o kolejne 128 GB poprzez kartę microSD oferuje dużo miejsca na multimedia w wysokiej jakości – filmy, muzykę, zdjęcia, projekty i prezentacje, a dwuzakresowe Wi-Fi i  transmisja danych w standardzie 4G LTE oraz Bluetooth 4.0 pozwala cieszyć się szybkim i niezawodnym połączeniem sieciowym w dowolnym miejscu. Urządzenie posiada dwa sloty na karty SIM oraz może być zabezpieczone odciskiem palca. Czytnik linii papilarnych znajduje w wygodnym miejscu, pod tylną kamerą. Mocne parametry i rozbudowane funkcje Tango mają swoje wymagania energetyczne, stąd w phablecie można znaleźć pojemny akumulator 4050 mAh pracujący nawet do 18 godzin na jednym naładowaniu. Bateria obsługuje funkcję szybkiego ładowania, z którą nawet  najbardziej intensywny dzień nie pozbawi nikogo kontaktu z rzeczywistością. Tą prawdziwą i tą wirtualną. 
 
Phablet Lenovo PHAB2 Pro jest dostępny w kolorze szampańskiego złota i metalicznej szarości w cenie 2299 zł
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Smartfony


Informacje
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł Conax Eycos CAM + karta Smart HD+ 2m

Karta startowa Smart HD 2-miesięczna + do kompletu najtańszy moduł...

215 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X10

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

999 zł Więcej...