reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Agora i Olsztyn organizują 4. Olsztyn Green Festival

dodano: 2017-03-15 17:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Agora - Olsztyn Green Festival Agora i miasto Olsztyn zapraszają na 4. edycję Olsztyn Green Festival, która odbędzie się w weekend 12-13 sierpnia 2017 roku nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Wśród wykonawców znajdą się Hey, Piotr Szmidt „Ten Typ Mes”, Fisz Emade Tworzywo, Łąki Łan, Xxanaxx i Bownik. Imprezie będą towarzyszyły spotkania z artystami, warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, zajęcia sportowe i inne aktywności dla całej rodziny. Przedsprzedaż biletów na festiwal właśnie ruszyła.

Agora - Olsztyn Green Festival


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Już po raz czwarty Agora i miasto Olsztyn zapraszają nad jezioro Ukiel fanów dobrej, polskiej muzyki, ceniących piękno natury oraz zdrowy styl życia. Po trzech udanych edycjach Olsztyn Green Festival ponownie zagości na terenie Plaży Miejskiej Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w Olsztynie. W ubiegłym roku na festiwalu bawiło się ponad 25 tysięcy osób, które w efektownej scenerii mazurskiej przyrody słuchały najciekawszych brzmień 22 artystów i zespołów polskiej sceny muzycznej - czytamy w komunikacie.

W tym roku podczas Olsztyn Green Festival wystąpią: zespół Hey, Ten Typ Mes, Fisz Emade Tworzywo, Łąki Łan, Xxanaxx i Bownik. Jak zapowiadają organizatorzy, w czasie dwudniowego wydarzenia nie zabraknie też atrakcji dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich zainteresowanych ekologią, zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną.

Organizatorem imprezy jest Agora, a współorganizatorem - Urząd Miasta Olsztyna.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

900 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1849 zł Więcej...

Transmiter HDMI LKV388N do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie na odległość sygnału...

670 zł Więcej...
reklama