reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Piotr Tyborowicz prezesem zarządu TVN Media

dodano: 2017-03-22 15:49
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVN

TVN Grupa medialna TVN, należąca do Scripps Networks Interactive, wprowadza zmiany w zarządzie swojej spółki zależnej – TVN Media. Piotr Tyborowicz obejmie stanowisko prezesa zarządu, zastępując w tej roli Jima Samplesa, prezesa i dyrektora generalnego TVN, który został nowym przewodniczącym rady nadzorczej TVN Media. Jednocześnie Piotr Korycki będzie pełnić funkcję wiceprezesa firmy.

TVN anteny siedziba


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Piotr Tyborowicz jest w firmie od samego początku, zna ją od podszewki i od lat zarządza Biurem Reklamy TVN, co sprawia, że jest idealnym kandydatem na stanowisko prezesa TVN Media. Funkcję wiceprezesa obejmie Piotr Korycki, ekspert z obszaru finansów i zarządzania - powiedział Jim Samples, prezes i dyrektor generalny TVN S.A. - To świetni menedżerowie z ogromnym doświadczeniem, bardzo się cieszę z tych nominacji - dodał.

Piotr Tyborowicz jest menedżerem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży. Karierę zawodową rozpoczął w 1993 roku w firmie Publipolska, należącej do Fininvest Group. Do TVN dołączył w 1997 roku. Rok później objął stanowisko dyrektora Biura Reklamy. W latach 1999-2004 pełnił funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż w TVN S.A. Ponownie do tej roli został wybrany w 2012 roku. Jednocześnie zasiadał w radach nadzorczych innych znanych firm i instytucji, w tym Legii Warszawa S.A. Piotr jest absolwentem Uniwersytetu im. Stanisława Wyszyńskiego.
 
Piotr Tyborowicz, członek zarządu TVN S.A. / prezes TVN Media Sp. z o.o.
fot. TVN

Piotr Korycki rozpoczął karierę zawodową w 1998 roku w warszawskim biurze PricewaterhouseCoopers, do którego dołączył jako członek zespołu działającego w obszarze telekomunikacji, mediów i technologii. Pracę w TVN rozpoczął w 2003 roku jako zastępca dyrektora finansowego, następnie objął stanowisko dyrektora finansowego Grupy TVN. Odpowiada za wszelkie funkcje z obszaru finansów, był zaangażowany w emisję polskich i zagranicznych obligacji, procesy fuzji i przejęć, a także w przygotowanie debiutu giełdowego TVN S.A. Od powołania TVN Media w 2011 roku, jest członkiem zarządu spółki aktywnie zaangażowanym w rozwijanie działalności brokerskiej Premium TV. W 2012 roku Piotr został powołany na funkcję członka zarządu Grupy TVN, przejmując dodatkowo odpowiedzialność za zakupy programowe Grupy TVN oraz większość funkcji wsparcia biznesu. W 2015 roku został mianowany wiceprezesem zarządu Grupy TVN S.A. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz International Institute for Management Development (IMD) w Lozannie w Szwajcarii.
 
Piotr Korycki, wiceprezes TVN S.A. / wiceprezes TVN Media Sp. z o.o.
fot. TVN

TVN Media to spółka zależna TVN., która odpowiada za działania marketingowo-sprzedażowe Grupy. W jej strukturze znajduje się największe biuro sprzedaży reklam w Polsce.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 390 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama