25.03 Radwańska vs Lučić-Baroni w 3. rundzie Miami Open

dodano: 2017-03-24 12:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: sport.tvp.pl

Miami Open Agnieszka Radwańska od zwycięstwa rozpoczęła udział w turnieju Miami Open. Polka pokonała Chinkę Qiang Wang 7:6(3), 6:1 i w 3. rundzie zmierzy się z Mirjaną Lučić-Baroni, z którą przegrała w Australian Open.

Facebook
Miami Open

Radwańska w 1. rundzie miała wolny los, Wang z kolei pokonała Donnę Vekić 0:6, 6:4, 6:2. W czwartkowym starciu Chinka nie była faworytką, ale sprawiła krakowiance dużo problemów – zwłaszcza w pierwszym secie, który ostatecznie zakończył się zwycięstwem naszej reprezentantki.

Po wygraniu seta Radwańska poprosiła o rozmowę z Tomaszem Wiktorowskim. Polka zaznaczyła, że wymęczyła zwycięstwo, trener z kolei dodał, żeby spróbowała zagrać spokojniej i zaczęła uderzać piłki tak, jak na treningu. Podziałało. Co prawda drugą partię od prowadzenia 1:0 rozpoczęła Chinka, ale później się rozpadało i po powrocie na kort kibice byli świadkami jednostronnego widowiska.

Radwańska wygrała sześć gemów z rzędu i w efekcie cały mecz 7:6(3), 6:1. To jej czwarte zwycięstwo w czwartym spotkaniu z Wang.

Mecz Radwańskiej z Lučić-Baroni będzie można śledzić na stronie sport.tvp.pl. Według aktualnej rozpiski, w tym samym czasie w TVP Sport transmitowany będzie finał PHL: Comarch Cracovia - GKS Tychy.