reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NTV-Plus z usługami na Dalekim Wschodzie

dodano: 2017-04-04 15:56 | aktualizacja: 2017-04-04 16:34
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Eutelsat

Eutelsat Rosyjska platforma satelitarna NTV-Plus zwiększyła swój zasięg w całej Syberii i rozszerzyła transmisję o Daleki Wschód po zawarciu umów na pojemność dwóch satelitów spółki Eutelsat Communications.

NTV-Plus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz z uruchomieniem nowych usług w dniu 1 kwietnia 2017 roku, NTV-Plus osiągnęła swój cel, jakim jest pełne pokrycie zasięgiem Federacji Rosyjskiej, umożliwiając widzom w całym kraju korzystanie z usług telewizji cyfrowej.

NTV-Plus podpisało wieloletnią umowę na wiele transponderów z Eutelsatem, obejmującą satelitę Express-AT2 (140°E), aby dotrzeć do gospodarstw domowych na Dalekim Wschodzie, oraz dodatkową pojemność satelity Express-AT1 (56°E), aby umocnić zasięg na Syberii.
 

Naszym wspólnym celem jest ustanowienie najwyższych standardów nowoczesnej telewizji satelitarnej. Dziś NTV-Plus obejmuje zasięgiem 100 proc. terytorium Rosji z ponad 145 mln mieszkańców. Dla nas ta ekspansja to nie tylko ambicje biznesowe, ale także wielka misja społeczna, którą mamy zaszczyt wypełniać z naszym partnerem Eutelsatem
- powiedział Michaił Domin, dyrektor generalny NTV-Plus.

Z przyjemnością realizujemy ponad dwadzieścia lat współpracy z NTV-Plus i widzimy unikalną wartość satelitów w celu zapewnienia ogólnokrajowego zasięgu w Federacji Rosyjskiej, by zaoferować telewizję cyfrową wszystkim gospodarstwom domowym niezależnie od ich lokalizacji
- powiedział Rodolphe Belmer, dyrektor generalny Eutelsat.

Platforma NTV-Plus, uruchomiona na satelitach Eutelsat ponad 20 lat temu, oferuje obecnie ponad 240 kanałów.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik VU+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1490 zł Więcej...

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Odbiornik VU+ Ultimo 4K

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2590 zł Więcej...
reklama