reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Etno TV z Ukrainy już na satelicie

dodano: 2017-04-19 20:03
autor: RO | źródło: satkurier.pl

Etno TV Ukraińska stacja telewizyjna Etno TV rozpoczęła transmisję satelitarną. Przekaz dla odbiorców indywidualnych został umieszczony w pakiecie Ukrkosmos na satelicie Amos 7 (4°W) o częstotliwości 12,315 GHz, pol. H (SR: 15000, FEC: 7/8; DVB-S/QPSK). Etno TV nadaje w kompresji MPEG-4 i jakości obrazu SD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Etno TV jest przedsięwzięciem medialnym firmy Nasze Media z obwodu czerniowieckiego. Początkowo projekt działał jako kanał z muzyką etno w serwisach OTT, ale nadawca wystąpił do regulatora medialnego z prośbą o wydanie licencji na nadawanie satelitarne. Zgoda została przyznana w listopadzie 2016 roku. Dzięki tej licencji Etno TV można oglądać na całej Ukrainie i za granicą.

Ramówka Etno TV składa się z programów informacyjnych, kulturologicznych, rozrywkowych, muzycznych i dziecięcych. Stacja ma emitować szereg programów poświęconych etnokulturze, a także koncerty wykonawców tego gatunku i pieśni ludowe.

Nasze Media jest właścicielem kanału z ukraińską muzyką współczesną Nasze Music, którego formą dystrybucji pozostaną serwisy OTT.

Parametry techniczne Etno TV:
Amos 7 (4°W)
tp. – (12,315 GHz, pol. H, SR: 15000, FEC: 7/8; DVB-S/QPSK)

ID: Ethno_ua
PID V: 4145 (MPEG-4/SD)
PID A: 4146
PID PCR: 4145
SID: 3
PID PMT: 4144
Provider: Harmonic
Kodowanie: brak (FTA)

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii FTA


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...

Antena radiowa Maximum FM+DAB

Jedyna antena do odbioru równocześnie analogowego radia FM i cyfrowego...

110 zł Więcej...

Osprzęt Vu+ obudowa HDD dla Zero 4K

Dodatkowa obudowa na dysk dla odbiornika Vu+ Zero 4K

180 zł Więcej...
reklama