reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Jakie wydarzenia wpłynęły na Morawieckiego?

dodano: 2017-04-21 15:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Przybliżenie” W piątek, 21 kwietnia br. o godzinie 22:20 w TVP2, a w kolejnych dniach w TVP Polonia, wyemitowany zostanie trzeci odcinek programu „Przybliżenie” (więcej tutaj). Bohaterem wydania będzie Kornel Morawiecki, polityk, poseł na Sejm RP, przewodniczący koła poselskiego Wolni i Solidarni. Widzowie przyjrzą się historii polityka i jego dokonaniom przez pryzmat rodzinnych korzeni i osobistych przeżyć od czasów dzieciństwa, poprzez młodość, aż po wiek dojrzały. Program „Przybliżenie”, ukazujący się na na antenie co dwa tygodnie, prowadzą Piotr Gociek i Rafał Ziemkiewicz.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Przybliżenie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- „Przybliżenie” to spotkanie z wyjątkowymi osobowościami, przedstawicielami autentycznej, niecelebryckiej elity intelektualnej, kulturalnej, naukowej czy gospodarczej. Wśród gości nie zabraknie uczonych, artystów, społeczników, nauczycieli, przedsiębiorców, sportowców. Widzowie przyjrzą się ich historii i dokonaniom przez pryzmat rodzinnych korzeni i osobistej historii od czasów dzieciństwa, poprzez młodość, aż po wiek dojrzały, edukacji oraz indywidualnych losów i poważnych decyzji życiowych. Jakie wydarzenia i jakie postaci z bliższego czy też dalszego otoczenia kształtowały ich osobowość i światopogląd? Jakie okoliczności towarzyszyły im na kolejnych szczeblach kariery? Historie rodzinne ukazane zostaną na tle historii Polski, każdorazowo odnoszonej jednak do konkretnych osób i biografii. Poważna, a przy tym zabarwiona inteligentnym humorem rozmowa, błyskotliwe pytania i zaskakujące odpowiedzi, archiwalne materiały filmowe, sondy uliczne na temat bohatera odcinka, prezentacja rodzinnych albumów wszystko to sprawi, że widzowie odkryją wiele nieznanych, a często nader zaskakujących epizodów z życia gości programu, poznają ich jako ludzi zakorzenionych i autorefleksyjnych. W studio pojawiać się będą osoby ważne w życiorysie bohaterów cyklu. Czasem będzie to twórca, który na gościa programu wywarł istotny wpływ, dawno niewidziany przyjaciel, nauczyciel sprzed lat, współmałżonek, dziecko. Każda z tych osób wniesie swój osobisty wątek do opowieści o głównym bohaterze. Integralnym elementem programu będą występy artystyczne. Usłyszymy piosenki, które towarzyszyły bohaterom na życiowych zakrętach, utwory komentujące fragmenty ich biografii, przypomnimy evergreeny należące do klasyki polskiej sceny muzycznej i kabaretowej, nie zabraknie też kompozycji mniej znanych - czytamy w opisie programu.

„Przybliżenie” - emisja w piątki (co dwa tygodnie) o 22:20 w TVP2 (TVP2 HD). Program ten mogą również oglądać widzowie TVP Polonia.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88 HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, wsparciem PLS...

299 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 110 IR DAB+ WiFi radio Internetowe

Cyfrowe radio DAB+, radio Internetowe oraz radio analogowe UKF/FM. Rozszerza...

620 zł Więcej...

Antena Laminas OFC-1200 AE wzmocniona

Wersja wzmocniona anteny OFC-1200 z epoksydowym wysięgnikiem - antena epoksydowa...

670 zł Więcej...
reklama