reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

7 polskich kanałów w kablówce Virgin Media

dodano: 2017-04-27 00:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Virgin Media/satkurier.pl

Virgin Media Brytyjski operator kablowy Virgin Media rozszerza swoją ofertę międzynarodowych kanałów telewizyjnych. W ramach aplikacji Worldbox dołączył trzy nowe pakiety - polski, francuski i rosyjski. Dzięki temu, imigranci mogą być na bieżąco z wydarzeniami rozgrywającymi się w ich krajach pochodzenia. Wcześniej Virgin Media wprowadziło pakiety kanałów portugalskich i hiszpańskich.

Virgin Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet Polish Impreza obejmuje cztery kanały - TVP Polonia, TVN International (ITVN), ITVN Extra oraz Kino Polska International. Ponadto klienci mają dostęp do Kino Polska Muzyka, TVP Info i TVN24 jako kanałów podstawowych. Pakiet Polish Impreza kosztuje 8 funtów miesięcznie. Za 10 funtów na miesiąc operator oferuje 500 minut na rozmowy z numerami stacjonarnymi i komórkowymi w Polsce i Niemczech.

French Bouquet zawiera następujące kanały (wszystkie od francuskiego nadawcy publicznego France Télévisions): France 2, France 3, France 5 i Cartoon TV French. Kosztuje 6,99 funta na miesiąc.

Russian Premiyera w cenie 10 funtów miesięcznie to pakiet czterech rosyjskich kanałów: Planeta HD, Russkij Bestseller, RTR-Planeta i Mult. Jak informuje operator, w przyszłości oferta zostanie rozszerzona o sześć kolejnych stacji, w tym TNT Comedy i NTV Mir.

Trzy nowe pakiety dołączają do niedawno uruchomionych ofert hiszpańskiej i portugalskiej w ramach Worldbox. Spanish Viva w cenie 5,99 funta miesięcznie zawiera kanały Antena 3, AtreSeries, TVE oraz MIS. Natomiast Portuguese Coleta obejmuje TVI, TVI Ficção, Criança TV oraz Benfica TV i kosztuje 6,99 funtów na miesiąc.

Aplikacja Worldbox jest dostępna od pakietów M+ lub Mix Bundle wzwyż.

Virgin Media, oferując siedem polskich kanałów, wychodzi naprzeciw potrzebom najliczniejszej mniejszości narodowej w Wielkiej Brytanii, jaką są Polacy. Dla porównania, największa platforma satelitarna w tym regionie Sky nie ma ani jednego polskiego kanału w swojej ofercie. Zatem nie dziwi, że Polacy, wyjeżdżając do Wielkiej Brytanii, często zabierają ze sobą zestawy satelitarne rodzimych platform. Trzeba tu zaznaczyć, że takie działanie jest niezgodne w warunkami podpisywanych umów, czyli jest nielegalne. Sky powinno pójść za przykładem Virgin Media i wykorzystać fakt dużego zapotrzebowania na polskie kanały, oferując chociaż kilka z nich na satelicie. Na pewno znalazłby się osoby skłonne do opłacania takiego polskiego pakietu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Dreamsky TSC-100 HEVC COMBO DVB-S2/T2/C

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-100 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych...

1890 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

590 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

160 zł Więcej...
reklama