reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

7 polskich kanałów w kablówce Virgin Media

dodano: 2017-04-27 00:08
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Virgin Media/satkurier.pl

Virgin Media Brytyjski operator kablowy Virgin Media rozszerza swoją ofertę międzynarodowych kanałów telewizyjnych. W ramach aplikacji Worldbox dołączył trzy nowe pakiety - polski, francuski i rosyjski. Dzięki temu, imigranci mogą być na bieżąco z wydarzeniami rozgrywającymi się w ich krajach pochodzenia. Wcześniej Virgin Media wprowadziło pakiety kanałów portugalskich i hiszpańskich.

Virgin Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pakiet Polish Impreza obejmuje cztery kanały - TVP Polonia, TVN International (ITVN), ITVN Extra oraz Kino Polska International. Ponadto klienci mają dostęp do Kino Polska Muzyka, TVP Info i TVN24 jako kanałów podstawowych. Pakiet Polish Impreza kosztuje 8 funtów miesięcznie. Za 10 funtów na miesiąc operator oferuje 500 minut na rozmowy z numerami stacjonarnymi i komórkowymi w Polsce i Niemczech.

French Bouquet zawiera następujące kanały (wszystkie od francuskiego nadawcy publicznego France Télévisions): France 2, France 3, France 5 i Cartoon TV French. Kosztuje 6,99 funta na miesiąc.

Russian Premiyera w cenie 10 funtów miesięcznie to pakiet czterech rosyjskich kanałów: Planeta HD, Russkij Bestseller, RTR-Planeta i Mult. Jak informuje operator, w przyszłości oferta zostanie rozszerzona o sześć kolejnych stacji, w tym TNT Comedy i NTV Mir.

Trzy nowe pakiety dołączają do niedawno uruchomionych ofert hiszpańskiej i portugalskiej w ramach Worldbox. Spanish Viva w cenie 5,99 funta miesięcznie zawiera kanały Antena 3, AtreSeries, TVE oraz MIS. Natomiast Portuguese Coleta obejmuje TVI, TVI Ficção, Criança TV oraz Benfica TV i kosztuje 6,99 funtów na miesiąc.

Aplikacja Worldbox jest dostępna od pakietów M+ lub Mix Bundle wzwyż.

Virgin Media, oferując siedem polskich kanałów, wychodzi naprzeciw potrzebom najliczniejszej mniejszości narodowej w Wielkiej Brytanii, jaką są Polacy. Dla porównania, największa platforma satelitarna w tym regionie Sky nie ma ani jednego polskiego kanału w swojej ofercie. Zatem nie dziwi, że Polacy, wyjeżdżając do Wielkiej Brytanii, często zabierają ze sobą zestawy satelitarne rodzimych platform. Trzeba tu zaznaczyć, że takie działanie jest niezgodne w warunkami podpisywanych umów, czyli jest nielegalne. Sky powinno pójść za przykładem Virgin Media i wykorzystać fakt dużego zapotrzebowania na polskie kanały, oferując chociaż kilka z nich na satelicie. Na pewno znalazłby się osoby skłonne do opłacania takiego polskiego pakietu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 biała

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 590 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO SE V.2 (wersja single)

SOLO SE - Version 2 znanego tunera Solo SE firmy...

590 zł Więcej...
reklama