reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Królowie asfaltu” i „Auto - naprawa” w sierpniu na DTX

dodano: 2017-08-03 12:27
autor: Jakub Sulisz | źródło: DTX

DTX Królowie asfaltu Sierpień w kanale DTX, skierowanym głównie do mężczyzn, upłynie pod znakiem dwóch premier - 5. sezonu „Królów asfaltu” i 6. sezonu serii „Auto - naprawa”. Premiery nowych odcinków odpowiednio 8 i 20 sierpnia.

DTX Królowie asfaltu


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Królowie asfaltu
Życie kierowców ciężarówek nie jest łatwe – są oni wiecznie w drodze, zdala od rodzin, ciągle pospieszani przez klientów. Jednak ci królowie asfaltu nie zamieniliby swojej pracy na żadną inną. Odkryj wraz z kierowcami: Mike’em, Martenem, Gunterem i Danielem nowe autostrady a także rzadko uczęszczane trasy. Poznaj codzienny stres spowodowany przez korki, napięte harmonogramy i kontrole drogowe. Nowicjusze w tej branży połączą siły ze starymi wyjadaczmi. W tym sezonie Marten ponownie zasiądzie za kierownicą swojego błyszczącego Volvo. Mike, gadatliwy kierowca z Witten w Zagłębiu Ruhry, planuje oświadczyć się swojej dziewczynie, Biance. Natomiast Guntera Gabriela czeka autentyczny „ciężarówkowy ślub”.
Od wtorku, 8 sierpnia, godz. 22:00
 

Auto - naprawa
Jak wygląda naprawa samochodu krok po kroku? Temat przybliży Lou Santiago i Jared Zimmerman, dynamiczny duet mechaników z prawdziwym talentem i pasją, podejmujący się naprawdę wyjątkowych projektów. Jak przystało na pełnych entuzjazmu maniaków samochodowych, wynajdują oni na rynku wtórnym najwyższej jakości części, dzięki którym mogą podnosić standardy aut, a także przeprowadzać ich modyfikacje i naprawy. W nadchodzących odcinkach, Jared i Lou będą pracowali nad swoim pierwszym Dodgem Viperem. Zaczną tę przygodę od zamontowania turbosprężarki, długich kolektorów oraz rur wydechowych zrobionych na specjalne zamówienie. W ich ręce wpadnie również Toyota Supra o mocy 1400 koni mechanicznych. Chłopaki postanawiają skonstruować tytanowy tłumik dla tego kolekcjonerskiego cacka. Przyjrzymy się również obchodom pięćdziesięciolecia Chevroleta Camaro, od prototypu aż po model Copo Camaro z roku 2017.
Od niedzieli, 20 sierpnia, godz. 12:00
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo X8

Mini PC na systemie Android 6.0 Marshmallow z procesorem Realtek...

590 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...
reklama