dodano: 2017-08-24 14:52
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eleven Sports

Serie A Pasjonująca inauguracja rozgrywek Serie A TIM pokazała, jak bardzo wydłużyła się lista drużyn, które mają ambicje, by zdetronizować Juventus FC. W drugiej kolejce dojdzie do konfrontacji AS Romy z Interem Mediolan, a więc zespołów, których aspiracje sięgają bardzo wysoko.

Eleven Sports Serie A

Przed tygodniem obie jedenastki wygrały swoje spotkania nie tracąc przy tym żadnej bramki. Rzymianom zwycięstwo 1:0 w starciu z Atalantą Bergamo zapewnił pięknym strzałem z rzutu wolnego nowy zawodnik Aleksandar Kolarov. Z kolei Nerazzurri zaprezentowali bardzo widowiskowy futbol i rozgromili 3:0 ACF Fiorentinę. Jaki wynik padnie w meczu ekip znajdujących się w świetnej dyspozycji? O tym kibice przekonają się podczas transmisji w Eleven Sports.

Broniący mistrzostwa kraju Juventus FC zmierzy się na wyjeździe z Genoa CFC. Choć klub Wojciecha Szczęsnego będzie faworytem tej rywalizacji, to ma jeszcze w pamięci porażkę 1:3 z tym rywalem w poprzednim sezonie. Na Stadio Luigi Ferraris Stara Dama straciła trzy gole już pierwszych 30 minutach i pomimo przewagi w dalszej części gry nie udało się dogonić rywala. Okazja do rewanżu dla Paulo Dybali i spółki nadejdzie już w ten weekend.

Bardzo ciekawie zapowiada się także starcie SSC Napoli z Atalantą Bergamo. W poprzedniej kolejce Arkadiusz Milik wybiegł w pierwszym składzie Azzurrich w ligowym meczu po raz pierwszy od października 2016 roku. Między innymi dzięki jego bramce neapolitańczycy pokonali AC ChievoVerona 3:1. W kadrze gospodarzy kibice powinni także zobaczyć Piotra Zielińskiego, który we wspomnianym spotkaniu zagrał przez pełne 90 minut.

2. kolejka Serie A - plan transmisji:

26 sierpnia (sobota)
18:00 Genoa CFC – Juventus FC (Wojciech Szczęsny); Eleven Extra
20:40 AS Roma (Łukasz Skorupski) – Inter Mediolan; Eleven Sports

27 sierpnia (niedziela)
17:55 Torino FC – US Sassuolo; Eleven
20:40 SSC Napoli (Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński) – Atalanta Bergamo (studio od 20:00); Eleven Sports