reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec Nat Geo People w Niemczech. Co z polską wersją?

dodano: 2017-09-05 14:14
autor: Anita Kaźmierska | źródło: infosat.de/satkurier.pl

Nat Geo People 12 września 2017 roku kanał Nat Geo People zakończy nadawanie w Niemczech. Programy oferowane przez tę stację będą od tej pory dostępne w siostrzanym kanale Nat Geo Wild, który rozszerzy swoją dystrybucję. Co stanie się z Nat Geo People na polskim rynku?

Nat Geo People


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oglądalność Nat Geo Wild na niemieckim rynku znacznie wzrosła od końca 2016 roku. W marcu br. osiągnięto rekord - 0,7 proc. udziału w widowni telewizyjnej w wieku 14-59 lat; natomiast średni czas oglądania wzrósł do ponad godziny.

Nat Geo People, którego nadawcą jest Fox Networks Group, został uruchomiony w Niemczech w dniu 5 kwietnia 2014 roku. Kanał jest dostępny w tym kraju w ramach Vodafone i Unitymedia. Sieć kablowa Unitymedia zapowiedziała, że w miejscu wycofywanej stacji zaoferuje Nat Geo Wild.

- Nat Geo People to kanał dla wszystkich szukających inspiracji w prawdziwych ludzkich historiach. Przybliżamy barwne opowieści o ludziach, którzy realizują swoje pasje. Pokazujemy fascynujące kultury, tradycje i niespotykane zjawiska. Zaspokajamy ciekawość, ale także dostarczamy wiele radości, rozrywki i wzruszeń. Ludzie. Pasje. Emocje - czytamy w opisie kanału.

W Polsce Nat Geo People jest dostępny w platformach Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz w wybranych sieciach kablowych. Polska wersja rozpoczęła nadawanie 1 października 2015 roku. Jej udział w widowni telewizyjnej w 2016 roku wyniósł 0,2 proc.

Czy planowane jest zakończenie nadawania Nat Geo People na polskim rynku?

- Kanał Nat Geo People nie znika z polskiego rynku - poinformowała redakcję satkurier.pl Izabella Siurdyna, PR Manager w FOX Networks Group Poland.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

Odbiornik VU+ UNO 4K

Vu+ UNO 4K - młodszy brat SOLO 4K, odbiornik Ultra...

1049 zł Więcej...

Konwerter Unicable + Twin Inverto IDLU-QUDL42-UNR2L-1PP

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable + 2Legacy marki...

199 zł Więcej...
reklama