reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wzrost przychodów Kino Polska TV w I półroczu 2017

dodano: 2017-09-07 18:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V./satkurier.pl

Kino Polska TV W I półroczu 2017 roku przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Kino Polska TV S.A. (SPI International B.V.) wyniosły 59 mln zł, co oznacza ponad 5-procentowy wzrost w porównaniu z analogicznym okresem 2016 roku - grupa opublikowała ostatnio raport finansowy za I półrocze 2017 roku.

Kino Polska TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, wzrost przychodów jest efektem wyższej sprzedaży kanałów Filmbox i tematycznych - głównie w Czechach, krajach byłej Jugosławii i na Słowacji, ale także w Bułgarii i Rumunii - które systematycznie zwiększają swoje udziały w rynkach Europy Środkowo-Wschodniej (więcej tutaj).

W I półroczu 2017 roku Grupa Kino Polska TV S.A. razem z kanałem Stopklatka TV (którego współwłaścicielem jest Agora) osiągnęła 1,76 proc. udziału w rynku telewizyjnym, co oznacza 10-procentowy wzrost w porównaniu z I półroczem 2016 (SHR, 16-49). Nowy kanał Zoom TV (jego nadawcą jest Cable Television Networks & Partners sp. z o.o., w której większościowe udziały mają Kino Polska TV S.A. i Fundacja Piksel, należąca do Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej/PIKE) w omawianym okresie stale notował wzrost udziałów w rynku (więcej tutaj) (dane za SPI International B.V.).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...

Konwerter Monoblock Single 6° Opticum Robust

Tani, pojedynczy konwerter Universal Monoblock Single (6° - Hot Bird...

39 zł Więcej...

Antena radiowa Maximum FM+DAB

Jedyna antena do odbioru równocześnie analogowego radia FM i cyfrowego...

110 zł Więcej...
reklama