reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra: Polsat Viasat History w otwartym oknie

dodano: 2017-09-08 10:19
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Viasat World

Polsat Viasat History HD Do 30 września br. abonenci sieci kablowej Vectra mają dostęp do kanału Polsat Viasat History w ramach otwartego okna, bez dodatkowych opłat. Kanał można znaleźć na pozycjach 516. (wersja HD) i 518. (wersja SD).

Szpiegując rodzinę królewską


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat Viasat History to kanał historyczny, który prezentuje historię z nowoczesnej perspektywy, ukazując wpływ minionych wydarzeń na współczesny świat - przywraca historię do życia.

We wrześniu na antenie Polsat Viasat History​ można obejrzeć między innymi dokument „Szpiegując rodzinę królewską”. Na najgłośniejszy królewski romans XX w. możemy dziś spojrzeć z nowej perspektywy, sięgając do dokumentów i notatek ludzi, którzy szpiegowali Wallis Simpson i Edwarda VIII — brytyjskiego monarchę, który abdykował z miłości do amerykańskiej rozwódki. Z dokumentu dowiemy się, jak FBI podsłuchiwało i śledziło Edwarda na polecenie samego prezydenta USA. Tajne do niedawna informacje ukazują, że wywiady Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych uznawały byłego króla za poważne zagrożenie bezpieczeństwa państwa, głównie ze względu na jego związki z nazistami. W tym programie poznamy powstałe zapiski i dokumenty, usłyszymy także opowieści żyjących do dziś naocznych świadków tamtych wydarzeń. Fascynujące rekonstrukcje pozwolą nam spojrzeć na te wydarzenia z nowej perspektywy.

Vectra i Viasat World przygotowali również konkurs dla abonentów. Szczegóły na stronie internetowej operatora oraz w Biurze Obsługi Klienta.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

Gniazdo końcowe Signal RTV-SAT

25 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD FBC

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Karta USB WiFi Vu+ 300Mbps

Karta USB WiFi specjalna wersja do tunerów Vu+. Działa również...

89 zł Więcej...
reklama